Nytrolube Hidrolik Sistem Yağı 46 5lt

Stok kodu: NTNLB021
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺924,70.Şu andaki fiyat: ₺762,64.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Nytrolube Hidrolik Sistem Yağı 46 5lt


Nytrolube Hidrolik Sistem Yağı 46, hidrolik sistemlerin etkin ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan özel bir yağ çeşididir. Hidrolik Sistem Yağı 46 , hidrolik sistemlerde kullanılan ekipmanların performansını artırmak ve aşınmayı en aza indirmek amacıyla geliştirilmiştir. Hidrolik sistem yağı 46 , genellikle orta viskoziteye sahip olup, birçok endüstriyel uygulama için uygundur. Bu yağın düşük sıcaklık performansıyla birlikte yüksek sıcaklık stabilitesi, geniş sıcaklık aralıklarında güvenilirlik sunar.


Endüstriyel makinelerden otomotiv ekipmanlarına kadar geniş bir yelpazedeki hidrolik sistemler için ideal bir seçenektir.


  • Sürtünme Azaltıcı: Hidrolik sistem yağı, hidrolik sistem içinde sürtünmeyi azaltarak daha verimli bir çalışma sağlar.

 • Korozyon ve Pas Önleyici: Metal yüzeylerde korozyonu ve paslanmayı önlemek için formüle edilmiştir.

 • Yüksek Sıcaklık Dayanımı: Hidrolik sistemler genellikle yüksek sıcaklıklara maruz kalır; bu yağ yüksek sıcaklık koşullarında stabil kalabilir.

 • Kavitasyon Önleyici: Hidrolik sistem yağı, sistemde kavitasyon gibi olumsuz etkileri önleyebilir, bu da sistemdeki basınç değişimlerine karşı koruma sağlar.

 • Köpük Önleyici: Hidrolik yağ, köpük oluşumunu minimize ederek sistemdeki performansı artırır.


Hidrolik yağlar, endüstriyel makinelerin verimli ve sorunsuz çalışması için kritik bir bileşendir. Firmamız, geniş bir hidrolik yağ koleksiyonuyla, makinelerinizin kalbini korumak ve güçlü performans elde etmek için ideal çözümler sunar.


Ürün yelpazemizde yer alan hidrolik yağlar, yüksek basınç altında çalışan hidrolik sistemlerinize uyumlu olarak tasarlanmıştır. Optimal viskozite ve dayanıklılık özellikleri, makinelerinizin aşınma ve yıpranma riskini en aza indirir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Nytrolube Hidrolik Sistem Yağı 46 5lt ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Nytrolube Hidrolik Sistem Yağı 46 5lt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.