NG06 4/2 TB Açık Geçiş Yön Kontrol Valfi 12V

Stok kodu: NG060005
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺3.227,75.Şu andaki fiyat: ₺2.689,79.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

NG06 4/2 TB Açık Geçiş Yön Kontrol Valfi 12V

NG06 4/2 TB Açık Geçiş Yön Kontrol Valfi 12V

Hidrolik sistemler, yük taşımasını kolaylaştırmak için kullanılmaktadır. Bu kullanımın etkin olabilmesi ve iş potansiyelinin yüksek olması, çalışma ve malzeme kalitesine bağlıdır. Güvenilir hizmet ve alışveriş konularındaki gelişim mekanizmalarını harekete geçirdik. Yüksek teknoloji temelli çalışmalarımızda, en iyi örnekleri insanlara sunmaya devam ediyoruz. Yüksek teknoloji, ekipman kalitesi, malzemeler ve sistem bütünlüğü açısından önem taşımaktadır. Özenle oluşturulan ürün kategorilerimiz, farklı ve özel bir hizmet anlayışının unsurlarını içermektedir. Fiyatları cazip olan ve kullanımı kolay olan yüksek teknoloji destekli ürün kategorilerinde birçok seçeneği bulabilirsiniz.

Dikkatle hazırlanan, sınıflandırılmış ve ürün yelpazesi düzenlenmiş sayfalarımızdan, akışkan sistem kontrol mekanizmalarını ve hassas noktalarını en kısa sürede temin edebilirsiniz. Yüksek teknolojiye olan katkımız ve duyduğumuz saygı, sayfalarımızda daha kaliteli ürün mekanizmalarına yer vermemize sebep olmaktadır. Eğer yön kontrol valfleri için ideal bir kaynak arıyorsanız, doğru adreste bulunmaktasınız. Doğru yerde olmak ve bu kategorideki fırsatları değerlendirmek, imkanlarımızı genişletiyor. Ayrıca, maddi açıdan da ek bir külfet oluşturmamaktadır. Bu fırsatları değerlendirmeyi bir görev olarak benimsemelisiniz.

Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz NG06 4/2 TB Açık Geçiş Yön Kontrol Valfi 12V ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! NG06 4/2 TB Açık Geçiş Yön Kontrol Valfi 12V ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir.

 • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.
 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.
 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.
 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.