SDA-S Manyetik Short Silindir 12x65mm

Stok kodu: NSPS0313

580,92

Stokta

Sepetinize 350,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!
1 İnsanlar şu anda bu ürünü izliyor!

SDA-S Manyetik Short Silindir 12x65mm

12 X 65 mm Stroklu Manyetik Short Silindir Pnömatik / Ürün görselleri farklılık gösterebilir


 


Silindirler, pnömatik sistemlerde yer alan en önemli ürünlerden biri olmakla birlikte en çok kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Sanayi, tekstil, sağlık, otomotiv ve benzeri bir çok sektörde kullanım alanına sahiptir. Bu alanlardan bir örnek vermemiz gerekirse, tekstil sektöründe çokça kullanılan ütülerin açma-kapama sistemlerinde bu silindirler kullanılmaktadır. Herhangi bir otomasyon sistemde, kapakların açılıp kapanmasını sağlayabilir. Verebileceğimiz örneklerin net bir sınırı yoktur; pnömatik silindirlerin kullanım çeşitleri genellikle hayal gücünüze bağlıdır


Pnömatik Silindir veya Pnömatik pistonlar genellikle alüminyumdan imal edilmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu ürünler 0,5-10 bar arası basınca uygun olarak üretilmektedir. 0,5 bar basınç altında ve 10 bar basın üstünde çalışmalarında ortaya çıkacak problemler olabilir.


SDA-S Manyetik Short Silindir çeşitleri basit bir çalışma yapısına sahiptir. Silindirin iç kısmında yer alan hareketli mil, silindir çapına uygun bir şekilde yerleştirilen pistona bağlıdır. Piston ile silindir iç yüzeyi arasında sızdırmazlık bulunur. Basınçlı hava sayesinde piston hareketi sağlanır. Temel fizik kurallarına bağlı olarak piston çapı arttıkça uygulanan basınç miktarı ve milin itme kuvveti de orantılı olarak artmaktadır. Pnömatik silindiler ve pnömatik pistonlar tek etkili, çift etkili, yastıklı, yastıksız, kalem, teleskobik, çift yönlü vb. çeşitlerde üretilmektedirler.SDA-S Manyetik Short Silindir Çeşitleri ve farklı ölçüler için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Pnömatik silindirler ve pnömatik ürünler hakkında aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamaktan mutluluk duyarız.


 

Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz SDA-S Manyetik Short Silindir 12x65mm ve diğer tüm ürünlerde 2 yıl / 24 ay garanti süresi ile karşınızda! SDA-S Manyetik Short Silindir 12x65mm ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır.Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. Tüm ürünlerimizde, Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo ile gönderim imkanımız vardır. Satış sonrası işlemler, sorularınız ve teknik destek ihtiyaçlarınız için Nitroper / Nitrosatış olarak daima yanınızdayız!  • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

  • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

  • Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Pazar yerlerinden aldığımız bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple sonradan adres değiştirme , telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.

  • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.

  • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.

  • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

  • Faturanız E-Posta adresinize elektronik olarak iletilecektir. Ayrınca kağıt fatura gönderilmeyecektir.

  • “Mağazaya Soru Sor” bölümünden dilediğiniz, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. En geç 15 dakika içinde cevaplıyoruz
Farklı ihtiyaçlarınız için için Websitemizi veya N11, Trendyol ve Needion mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.