Ravel Mutfak Sprey 500 Gr

Stok kodu: NSETM0016
 • Tüm Ürünlerimizde Güvenlik Bilgi Formları (MSDS) Mevcuttur
 • Kozmetik Ürünlerimizde Sağlık Raporları ve Gerekli Üretim Ruhsatları Mevcuttur
 • Tüm Ürünlerimiz Barkodludur
 • Ev, İş Yeri ve Endüstriyel Kullanımlarınızda İhtiyacınız Olacak Tüm Ebatlar Ve Ürün Gruplarımız Mevcuttur.
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 24 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-3 Gün

Orijinal fiyat: ₺161,38.Şu andaki fiyat: ₺39,25.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Ravel Mutfak Sprey 500 Gr


Ravel Mutfak Sprey


Ravel Mutfak Sprey – 500 Gr.


Yağı, Kiri Söker Atar – Ultra Yağ Çözücü – Zorlu Yağların Üstesinden Gelir.

Ağırlık: 500 Gr


Endüstriyel temizlik maddeleri, iş yerlerinde ve endüstriyel tesislerde etkili temizlik sağlayarak iş süreçlerinizi optimize eder. Firmamız, özel formülasyonlarıyla öne çıkan endüstriyel temizlik maddeleriyle sektörde güvenilir bir çözüm sunmaktadır.


Üst düzey temizlik performansı ve çevre dostu bileşenlerle üretilen maddelerimiz, çeşitli endüstriyel alanlarda etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Yüksek konsantrasyonlu formülasyonlarımız, güçlü temizlik ve hijyen standartlarını koruma konusunda üst düzey performans sunar.


Firmamızın endüstriyel temizlik maddeleri, zorlu kirleticilere karşı etkili bir mücadele sağlar ve iş yerinizin temizlik ihtiyaçlarını karşılar.


Tüm Ürünlerimizde Güvenlik Bilgi Formları (MSDS) Mevcuttur.


Kozmetik Ürünlerimizde Sağlık Raporları ve Gerekli Üretim Ruhsatları Mevcuttur.


Tüm Ürünlerimiz Barkodludur.


Ev, İş Yeri ve Endüstriyel Kullanımlarınızda İhtiyacınız Olacak Tüm Ebatlar Ve Ürün Gruplarımız Mevcuttur.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Ravel Mutfak Sprey 500 Gr ve diğer tüm ürünlerde 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Ravel Mutfak Sprey 500 Gr ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. Tüm ürünlerimizde, Türkiye’nin her il ve ilçesine Yurtiçi Kargo ile gönderim imkanımız vardır. Hafta içi 16:30’a kadar, cumartesi 11:00’a kadar verilen ve ödemesi alınmış siparişlerimiz kargoya teslim edilmektedir.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.