Nytrolube Koruyucu Yağ 5lt

Stok kodu: NTNLB012
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺1.370,07.Şu andaki fiyat: ₺1.129,96.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Nytrolube Koruyucu Yağ 5lt


Nytrolube Koruyucu Yağ, endüstriyel ekipmanlarda kullanılan etkili bir koruyucu yağ çeşididir. Bu özel formülasyon, metal yüzeylerde paslanma ve korozyonun önlenmesine yardımcı olur. Nytrolube Koruyucu Yağ, genellikle depolama veya taşıma sırasında ekipmanların metal parçalarını korumak için tercih edilir. Yüksek performanslı anti-korozyon bileşenleriyle bilinir ve metal yüzeylerin uzun ömürlü kalmasına katkıda bulunur. Endüstriyel makinelerin bakımında önemli bir rol oynar ve uzun süreli koruma sağlar. • Koruyucu Film Oluşturma: Metal yüzeyler üzerinde koruyucu bir film oluşturarak paslanmayı önler ve korozyona karşı direnç sağlar.

 • Su Itıcı: Su itici özelliklere sahiptir, bu da metal yüzeylerin nem ve suya karşı korunmasını sağlar.

 • Uzun Süreli Koruma: Uzun süreli koruma sağlayarak ekipmanların depolama veya taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı önlem alır.

 • Düşük Sıcaklık Performansı: Düşük sıcaklıkta bile etkili bir koruma sağlar, bu da ürünün geniş bir kullanım alanına sahip olmasını sağlar.

 • Kolay Uygulanabilirlik: Kolayca uygulanabilir ve yayılabilir özelliklere sahiptir, bu da işlemleri hızlı ve verimli hale getirir.

 • Uzun Raf Ömrü: Uygun koşullarda depolandığında uzun raf ömrüne sahiptir, bu da depolama maliyetlerini azaltır.


Bakım yağları, endüstriyel ve otomotiv makinelerinizin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışması için önemli bir rol oynar. Firmamız, geniş bir ürün yelpazesi ile yüksek kaliteli bakım yağları sunarak makinelerinizin performansını artırıyor. Ürünlerimiz, motorlarınızın içindeki aşınmayı en aza indirmek ve sürekli optimum performans sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Bakım yağlarımız, geniş sıcaklık aralıklarında güvenilir yağlama sağlar ve uzun ömürleri ile bilinir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Nytrolube Koruyucu Yağ 5lt ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Nytrolube Koruyucu Yağ 5lt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.