Motor Medic Radyatör Temizleyici C1412 11Oz.

Stok kodu: NSTKP0101
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 500₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

165,69

Stokta

Sepetinize 500,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Motor Medic Radyatör Temizleyici C1412 11Oz.


Motor Medic Radyatör Temizleyici


MotorMedic 11 Oz. 10 Minute Radiator Flush C1412 • A.B.D. Menşeili Mucize Formül İle 10 Daikada Radyatör Temizliği!

 • Özel çift ekili formülü ile biriken yağı ve tortuyu radyatörünüzden hızlıca temizler.

 • Soğutma suyu / antifriz değiştirirken kullanılabilir.

 • Asit içermez, bu sayede sistemlerinize ve araç parçalarına zarar vermez.

 • Nötralizatör / Nötürleştirici gerektirmez.

 • Her çeşit radyatör ve soğutma sisteminde kullanılabilir.

Marka: Motor Medic
Menşei: A.B.D.
Ebat: 11 Oz. – 312Gr
Ürün Tipi: Sıvı


Otomobil Radyatör Temizliği Nedir?


İlk olarak hijyenik ve doğru bir şekilde temizliğin yapılması için araç, aydınlık ve havadar bir yere park edilmelidir. Arabanın motoru öncelikle soğumalıdır, soğuduğundan emin olduğunuzda temizlik işlemine başlayabilirsiniz. Kullanacak olan radyatör temizleme ilacının asidik maddelerden biri olmadığı kontrol edilerek kullanılmalıdır. Asidik bir madde sistem üzerinde aşınmaya ve deformasyona sebebiyet verebilir. Kullanacağınız radyatör temizleme ilacı dipte birikmiş olan kalıntıları, kirleri ve zararlı mikroorganizmaların temizlenmesi adına oldukça önemlidir.


Temizliğe başlanmadan önce makine giriş çıkışı radyatör giriş çıkışına bağlanmalıdır. Temizleme makinesine doldurulmuş olan temiz suyun içerisine radyatör temizleme suyu eklenmelidir ve pis su boşaltılmalıdır. Bu makineyle uygulanacak olan kimyasal işlem yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir. Bu süre boyunca makine ile radyatör arasında dolaştırılmalıdır.


Rezistans çalıştırılır, depodaki su ısıtılır. Oto radyatör temizleme makinesinin deposuna radyatör sıvısı eklenmelidir. Kullanılan bu kimyasal karışımlar ile yapılan işlem bittikten sonra durulma işlemine geçilmelidir.


Yapılması gereken son işlem: Öncelikle radyatör kapağı açılır ve motor 7 dakika boyunca çalıştırılır. Soğutma suyundaki dolaşım sağlansın diye ve biriken havanın dağılması için kalorifer sıcak seviyede çalıştırılır. Motor çalıştırılmalı ve 6-9 dakika süresince ısındırılmalıdır. Motor gerekli sıcaklığa gelir ve bu işlemden sonra kalorifer sıcak dereceye getirilerek çalıştırılmadır. Radyatör iyice temizlenip durulandıktan sonra tüm kapaklar sıkıca kapatılmalıdır.


Otomobil Radyatörleri Neden Gereklidir?

Oto radyatör temizleme işlemi, araba kullanan herkes tarafından en az 1 kere yapılmalıdır. Araç kullanımına bağlı ya da bağlı olmayarak kireçlenme gözlenebilir. Kireçlenmeler bir süre sonra tıkanmalara, radyatörün hasarlı olmasına sebebiyet verir. Hatta bozulmasına kadar sebep olabilir. Kullanılan radyatörlerin içinde su birikmiş olması zamanla dolmasından kaynaklı olarak istenilen verimi sağlamayabilir. 


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Motor Medic Radyatör Temizleyici C1412 11Oz. ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Motor Medic Radyatör Temizleyici C1412 11Oz. ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.