Local Motor Dış Yüzey Temizleyici 20 Kg

Stok kodu: NTRTMZ0007
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

2.372,69

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Local Motor Dış Yüzey Temizleyici 20 Kg


Local Motor Dış Yüzey Temizleyici, solvent  içermeyen ve asidik olmayan alkali bir üründür. Yanıcı, parlayıcı ve uçucu kimyasallar içermez. 


Local Motor Dış Yüzey Temizleyici motor bloklarını ve diğer aksamlarında biriken yağ ve kirleri alkali yapısı ile kolayca temizlenmesini sağlar. 


Biyolojik olarak parçalanabilir, su bazlıdır, yanıcı ve uçucu değildir. Motor bloklarında ve diğer aksamlar üzerinde bulunan motor yağının, kaput içi gibi çeşitli kir ve kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır. İçerdiği özel formülü ile aracınızın motor kısmında, metal, plastik ve hortumların yüzeyinde zamanla   oluşan kiri yağı ve tozu temizlenmesini sağlar. 


Motor ve parçaların kir yağ ve diğer kalıntılardan temizlenmesi için özellikle formüle edilmiştir. Uygulandıktan sonra yağın, kirin içine işler ve çözer.


Dış yüzey temizliğinde mükemmel sonuç verir.


Kullanım şekli: • Motorun yüzeyine ve yağlı bölgenin üzerine havalı pompa veya sprey pompa ile komple püskürtülüp bir kaç dakika bekledikten sonra tazyikli su ile üzeri yıkanır. 

 • Kirlerin çözüldüğünü gözle gördükten sonra ihtiyaç duyulan yerde fırça yardımı ile kirlerin çıkmasını sağlayın. 

 • Sonrasında tazyikli su püskürtün , kuru bir bez ile kurulayın. 

 • Tazyikli su imkânınız yok ise ıslak bir bez yâda sünger ile temizleyin. 

 • Sonra bir bez ile durulayın.

 • Tazyikli su İle temizlik yapılması tavsiye edilir.

  Not: Aracın elektrik soketleri, beyin bölümü vb. gibi elektrik olan yerleri koruma altına alınarak ürünün kullanınız. Araç elektronik kısımlarına su gelmemesine dikkat edilmelidir.

  •    Motor kaput iç kısmında kirlenme ve kararmaları kolayca temizler ve parlatır.
  •    Motor içinde bulunan diğer parçalara zarar vermez.
  •    Korozyona ve aşınmaya yol açmaz.
  •    Boyaya zarar vermeden temiz görünmesini sağlar.


Local Temizlik ve Oto Bakım Ürünleri, çevrenizdeki ihtiyaçlara özel olarak üretilen ve güvenilir temizlik çözümleri sunan ürünlerdir. Firmamız, lokal taleplere hızlı ve etkili çözümler sunan birinci sınıf temizlik ürünleriyle öne çıkmaktadır.


Yerel pazarın beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan temizlik ürünlerimiz, çeşitli yüzeylerde güçlü temizlik sağlar. Kaliteli formülasyonları ve çevre dostu bileşenleriyle öne çıkan ürünlerimiz, hijyen standartlarını en üst düzeye çıkarır. Local Temizlik ve Oto Bakım Serisi, evlerden iş yerlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Local Motor Dış Yüzey Temizleyici 20 Kg ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Local Motor Dış Yüzey Temizleyici 20 Kg ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

 

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.