Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Çatlak Önleyici 28 Gr

Stok kodu: B00200OWPM
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺218,92.Şu andaki fiyat: ₺180,55.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Çatlak Önleyici 28 Gr


Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Çatlak Önleyici 28 Gr ; radyatörlerde, kalorifer sisteminde, bloklarda, silindir kapaklarında, tapalarda ve contalarda sızıntıları durdurur ve önler. Kullandığınız sistemlerde hiçbir şekilde tıkanmaya sebep olmaz veya sistemlere zarar vermez. Her türlü antifriz ile uyumludır. • Radyatördeki sızıntıları anında durdurur.

 • Hem su hem de antifriz ile çalışmaktadır.

 • Yeni sızıntıları önler

 • Kullanım öncesinde sistemi boşaltmaya veya temizlemeye gerek yoktur. Direkt olarak kullanılabilir.

Radyatör Sızıntı – Çatlak Önleyici Nedir?


Radyatörün soğutma ve ısıtma sistemindeki ufak sızıntıları engeller. Soğutma sistemindeki metal, kauçuk conta ve kullanılan hortumlara zarar vermemektedir. Radyatör su yollarının ve sıcaklığı ölçen sensörlerin tıkanmasını engellemek üzerine tasarlanmıştır. Pas ve korozyonu engellemektedir.


Kullanımı: Öncelikle motor çalıştırılır ve tüm ısıtıcı kontrolleri sıcak olacak durumda motor çalışma sıcaklığına ulaştırılır. Radyatör çatlak – sızıntı önleyici, içinde yeterince soğutma sıvısı olan radyatöre koyulur. Sistemin sirkülasyon haline gelmesi için motor 5 dakika çalıştırılır. Eğer soğutma sisteminde kir bulunuyorsa radyatör sistemi sirkülasyon yoluyla temizlenir ve sonrasında soğutma sıvısı olan sisteme eklenir. Radyatör çatlak – sızıntı önleyici ile yukarıda bahsedilen işlemler sırasıyla uygulanmalıdır. Geçici olarak sızıntıları önlemek için kullanımı önerilmektedir. Uygulanan işlemlerin sonucunda küçük çatlaklar tıkanır ve sızıntılar engellenmiş olur. 


Radyatör Tamiri Nasıl Yapılır?


Radyatör, otomobilin çalışması adına hayati bir öneme sahiptir. Otomobil, motor çalıştırılırken yüksek seviyelerde ısı üretmektedir. Üretilen ısının belli bir seviyede tutulması radyatör tarafından sağlanmaktadır. Araç hararet yaptığında radyatör sayesinde engellenir, soğutma sistemi görevi görür. Radyatörlerin içinde soğutma sıvısı mevcuttur. Bu soğutma sıvısı mevcut borular ile soğuğu yayar, aracı ve motoru yüksek seviyelerdeki ısıya karşı korur. 


Radyatörün arızalandığını araçta bulunan kontrol panelinden, motorun aşırı ısınmasından, aracın altında farklı renkte sıvı akmasından veya radyatörden gelen sızıntıdan anlayabiliriz. 


Radyatör tamiri ise şu şekilde yapılır: Arıza tespit edildiğinde motorun çalışması durdurulur, motor bir süre soğusun diye bekletilir. Daha sonra radyatör ve bağlı olan borular sökülmelidir. Radyatör uzmanlar tarafından incelenir ve onarılacak bölümler tespit edilir ve tamir çalışmalarına başlanır. Eğer radyatör onarılmayacak kadar hasarlıysa radyatör değişimi yapılır. Son aşamada ise radyatör söküldüğü yere tekrar takılmalıdır. Motor arızalarının nereden kaynaklandığının tespiti çok önemlidir. Araç belli aralıklar ile kontrol ettirilmeli ve sorun çözülmelidir. 


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Çatlak Önleyici 28 Gr ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Çatlak Önleyici 28 Gr ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.