Crax Extra Jumbo Boy Çöp Torbası Siyah 10’lu (20 Rulo)

Stok kodu: NSCT0009
 • Satışlarımız Koli Bazlıdır.
 • Adet Satışımız Yoktur
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 24 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-3 Gün

Orijinal fiyat: ₺1.061,86.Şu andaki fiyat: ₺875,76.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Crax Extra Jumbo Boy Çöp Torbası Siyah 10’lu (20 Rulo)


Crax Extra Jumbo Boy Çöp Torbası


–  Yıldız Katlama


– En 80cm Boy 110cm


– Rulo Adet 10


– Koli Rulo 20


– Koli Adet 200


– Rulo Gram 400


– Koli Kg 8


– Hacim 90 Lt


Çöp torbaları, günlük hayatta temizlik ve düzenin sağlanmasında vazgeçilmez bir rol oynar. Firmamız, yüksek kaliteli ve dayanıklı çöp torbalarıyla evlerden iş yerlerine kadar geniş bir kullanım yelpazesi sunmaktadır.


Ürün yelpazemizdeki çeşitli boyutlardaki çöp torbaları, farklı ihtiyaçlara uygun pratik çözümler sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş torbalarımız, sızdırmazlık özellikleri ile çöplerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.


Firmamızın çöp torbaları koleksiyonu, çevre dostu seçenekleri ve kullanıcı dostu tasarımları ile öne çıkar.


· Satışlarımız Koli Bazlıdır.


· Adet Satışımız Yoktur.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Crax Extra Jumbo Boy Çöp Torbası Siyah 10’lu (20 Rulo) ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Crax Extra Jumbo Boy Çöp Torbası Siyah 10’lu (20 Rulo) ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.