Local Jant Temizleyici & Lastik Balata Tozu Temizleyici 1 Lt

Stok kodu: NTRTMZ0008
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺286,74.Şu andaki fiyat: ₺163,56.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Local Jant Temizleyici & Lastik Balata Tozu Temizleyici 1 Lt


Local Jant Temizleyici & Lastik Balata Tozu TemizleyiciLocal Jant Temizleyici, jant üzerindeki demir tozu, balata tozu, yağ, kir, toz, zift, kum vb. lekeleri söker atar.
İlk günkü gibi pırıl pırıl sonuçlar vadeden Local jant temizleyici su ile olaylıkla temizlenebilir ve bisiklet, motosiklet, fren, balatalarda kullanılabilir.


Uygulama Şekli: • Jant üzerine uygulayınız 1 dakika bekleyiniz ve durulayınız.

 • Zorlu lekelere karşı sünger veya fırça ile üzerinden geçerek uygulayınız.

 • Bir dakika içerisinde lekeleri kolayca çıkarır.

 • Lastik ve plastik aksama zarar vermez.

 • İşlem sonucunda lastiği de parlak bir görünüm verir.

Küçük ambalaj ürünlerimiz ihtiyacınız kadar kullanmanız ve zor bölgelere etki edebilmesi için şişe ve püskürtücü ile gönderilmektedir.


Local Temizlik ve Oto Bakım Ürünleri, çevrenizdeki ihtiyaçlara özel olarak üretilen ve güvenilir temizlik çözümleri sunan ürünlerdir. Firmamız, lokal taleplere hızlı ve etkili çözümler sunan birinci sınıf temizlik ürünleriyle öne çıkmaktadır.


Yerel pazarın beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan temizlik ürünlerimiz, çeşitli yüzeylerde güçlü temizlik sağlar. Kaliteli formülasyonları ve çevre dostu bileşenleriyle öne çıkan ürünlerimiz, hijyen standartlarını en üst düzeye çıkarır. Local Temizlik ve Oto Bakım Serisi, evlerden iş yerlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Local Jant Temizleyici & Lastik Balata Tozu Temizleyici 1 Lt ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Local Jant Temizleyici & Lastik Balata Tozu Temizleyici 1 Lt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

 

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.