Katlanabilir Kova 9 lt – Su Geçirmez

Stok kodu: NSUKD0005
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺462,23.Şu andaki fiyat: ₺381,22.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Katlanabilir Kova 9 lt – Su Geçirmez


9 -10 lt su alabilme kapasitesi vardır. Arabanızda rahatlıkla bulundurabileceğiniz şekilde katlanması sizin için büyük kolaylık sağlar. Her yerde arabanızı yıkayabilme özgürlüğüne sahip olursunuz. • Çap: 25 Cm

 • İçten Derinlik: 19 Cm

 • Dıştan Yükseklik: 21 Cm

Ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


Birçok müşterimizin kafasında oluşan ve sık sorulan sorular için birkaç cevap hazırladık.


Soru : Yorumlarda, delik, çatlak ve kırıktan bahsediliyor bu konuda bilgi verebilir misiniz ?


Cevap : İlk satışını yaptığımız ürünlerde, kargo kaynaklı çok fazla problem yaşadık. Hassas bir ürün olduğu için fırlatılması, atılması veya üzerine ağır cisim konması, ürünümüze çok ciddi zararlar verdi. Ancak bu konunun üstesinden özel yaptırdığımız kutu ile geldik. Tam ürünümüze göre yaptırdığımız kutu sayesinde birçok kırığın önüne geçtik. 


Soru : Ürünü göndermeden deneyebilir misiniz veya kontrol eder misiniz ?


Cevap : Ürün çeşidimiz ve günlük hareketliliğimiz göze alındığı zaman ürünleri tek tek su ile doldurup herhangi bir problemi olup olmadığını ne yazık ki deneyemeyiz. Ancak; ürünlerimiz mutlaka fiziki muayeneden geçirmeden paketlemiyoruz. Sizden öncelikli olarak ricamız; eğer kargonuzda ciddi bir ezik veya kutusunda bir deformasyon görürseniz lütfen kargo firmasının yanında açıp fiziksel olarak ürünü kontrol ediniz. 


Soru : Üründe olası problemler için ne yapmalıyız ?


Cevap : Ürünümüzün sonuna kadar arkasındayız. Gerek değişim , gerek iade konusunda karşınızda hep bir muhatap bulacaksınız. Bu konuda içiniz rahat olsun :)


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Katlanabilir Kova 9 lt – Su Geçirmez ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Katlanabilir Kova 9 lt – Su Geçirmez ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.