Castrol Spheerol EPL 2 – 400 Gr Kartuş Gres

Stok kodu: NSUDK0022
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺700,42.Şu andaki fiyat: ₺577,66.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Castrol Spheerol EPL 2 – 400 Gr Kartuş Gres


Castrol Spheerol™ EPL.2 Rulman Gresi


Castrol Spheerol™ EPL lityum bazlı bir gres serisidir, yüksek düzeyde rafine mineral yağlar içerir ve korozyon ve oksitlenme önleyicilerin yanı sıra aşırı basınç (EP) katıkları ile güçlendirilmiştir. Bu gresler orta ve ağır yüklerde iyi film dayanımı sağlayan katıklarla formüle edilmiştir.


Castrol Spheerol™ EPL.2 Rulman Gresi Nasıl Uygulanır


Spheerol EPL serisi bütün tesisteki yağlamalar için tasarlanmış genel amaçlı greslerden oluşur. Bu seri, genel amaçlı rulman yağlaması için olan NLGI 2’den, merkezi yağlama sistemleri ve gres dolu dişli kutuları için uygun olan NLGI 00 yarı akışkan grese kadar uzanır.


Bu gresler su ile yıkamaya karşı direnç sağlamanın yanı sıra paslanmaya ve korozyona karşı iyi bir koruma sağlamaları sayesinde nemli ya da ıslak koşulların olduğu yerlerdeki ekipmanlar için özellikle uygundur.


Castrol Spheerol™ Rulman Gresi Faydaları Nelerdir? • Yüksek mekanik kararlılık – gres, uygulama sırasında kıvamını koruyarak gresin ömrünü uzatır

 • İyi yapışkanlık özelliği – filmin yağlanan yüzeyler arasında kaldığı için sürekli yağlanma sağlar ve yağ tüketimini düşürür

 • Suya yüksek dayanıklılık – gres filmi nem olduğunda bile yüzeyde kalmaya devam eder

 • Bakır ve çelik korozyonu direnci – metal yüzeylerde paslanmayı ve oksitlenmeyi önlemeye yardımcı olur

 • Mükemmel aşırı basınç ve aşınma önleme özelliği- ekipmanı aşırı yüklemeye karşı korur ve rulman elemanlarının aşınmasını en aza indirir


Gres yağları, endüstriyel makinelerin sorunsuz çalışması için kritik bir rol oynar. Firmamız, yüksek kaliteli gres yağlarıyla makinelerinizin performansını zirveye taşıyor.


Ürün yelpazemizde yer alan çeşitli viskozitelerdeki gres yağları, ağır yük altında çalışan makinelerinizi optimal düzeyde yağlamak için tasarlanmıştır. Dayanıklı formülasyonları ve uzun ömürleri ile öne çıkan gres yağlarımız, bakım maliyetlerinizi düşürerek iş sürekliliğinizi artırır.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Castrol Spheerol EPL 2 – 400 Gr Kartuş Gres ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Castrol Spheerol EPL 2 – 400 Gr Kartuş Gres ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.