Speedol Termo Ep Yanmaz Alevli Fırın Gresi – 0.9 Kg

Stok kodu: NTKM0015
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺946,26.Şu andaki fiyat: ₺780,42.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Speedol Termo Ep Yanmaz Alevli Fırın Gresi – 0.9 Kg


Speedol Termo EP ısı altında, orta ve düşük devirde çalışan, düz ve bilyeli yataklarda, çelik sanayinde düz ve rulmanlı yataklar, çimento sanayinde elek altı soğutucu fan rulmanları ve konveyör rulmanlarında, kağıt sanayinde, kurutucu ve kalenderlerin döner buhar bağlantılarında, toprak sanayinde, fırın konveyörlerinin rulman ve zincirlerinde, ağır iş makinelerinin rulman ve delici kırıcı yataklarında, özet olarak Speedol Termo EP diğer greslerin yetersiz kaldığı yüksek basınç, ısı ve ortam kirliliğinin bulunduğu yüksek devrin olmadığı yerlerde emniyetle kullanılır. • Genleşme, Sürtünme ve Basınca Karşı Yüksek Direnç Özelliği: Yüzeylere sürüldüğünde hiçbir zaman sertleşmeyen ve hep yumuşak kalan bir zar olarak kalır ve yüzeydeki genleşme, daralma, basınç gibi değişimlere direnç gösterir. Yüksek basınç altında dahi yağ filmini muhafaza eder. Darbeli yüklere dayanıklıdır.
 • Çok Yüksek Sıcaklıklarda Çalışma Performansı: Suda ve kızgın buharda çözünmez. Isıya mukavimdir. Asit ve bazlara kısmen mukavimdir.
 • Yüksek Pompalanabilirlik ve Sirkülasyon Özelliği: Yarı akışkan olduğu için pompaları zorlamaz ve sirkülasyon kabiliyetini yükseltir.
 • Aşınma Önleyici Özellik: Aşınmaları azaltarak bakım masraflarını minimize eder. Kısa sürede yağlama işlevini yerine getirir.


KALINLAŞTIRICI CİNSİ  Bentonit
SABUN CİNSİ  Sabunsuz
RENK  Sarı
DAMLAMA NOKTASI, °C ASTM D 566  Damlamaz**
ÇALIŞMA SICAKLIĞI, °C  200***
NLGI  ASTM D 217 2-3
OKSİDASYON TESTİ 4,5

* Yukarıdaki veriler tipik değerler olup üretimden üretime değişebilir.


** 300 °C sıcaklığın üzerindedir.


*** Proses şartlarına göre daha yüksek sıcaklıklarda da kullanılabilir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Speedol Termo Ep Yanmaz Alevli Fırın Gresi – 0.9 Kg ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Speedol Termo Ep Yanmaz Alevli Fırın Gresi – 0.9 Kg ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.