Poliüretan Pnomatik Hortum WPU1209 İç Çap 9 Mm Dış Çap 12 Mm Kırmızı 1 Mt

Stok kodu: W1209Kı
 • Ürünlerimiz 10 Bar, 145 Psi Basınca Dayanıklıdır.
 • Poliüretan Malzemeden Üretilmiştir.
 • Oldukça Mukavemetlidir.
 • 1 Adet Alındığında 1 Metre Olarak Gönderilmektedir.
 • Yüksek Adetli Alımlarda Tek Parça Olarak Gönderilmektedir.
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 24 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-3 Gün

Orijinal fiyat: ₺53,35.Şu andaki fiyat: ₺45,34.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Poliüretan Pnomatik Hortum WPU1209 İç Çap 9 Mm Dış Çap 12 Mm Kırmızı 1 Mt

Poliüretan (PÜ) Pnömatik Hortum 9×12 mm // Pnömatik Hava Hortumu 9×12 mm • İç Çap: 9 mm

 • Dış Çap: 12 mm

 • Renk: Kırmızı

Önemli Bilgilendirme:


• Ürün görseli temsilidir. 
• Ürün isminde yer alan renk seçeneğine ve ölçü seçeneğine dikkat etmenizi rica ederiz.
• 1 Adet – 1 Metre olarak hesaplanmaktadır. İhtiyacınız olan uzunluğu adet olarak seçebilirsiniz.
• Mağazamızda yer alan tüm Pnömatik Hortum çeşitleri, siparişe özel olarak kesilmekte ve paketlenmektedir. Bu sebeple 10mt altında yer alan siparişlerinizde iade ve değişim yapılmamaktadır. 
Poliüretan Pnömatik Hortum Nedir?


Pnömatik Hortumlar basınçlı havanın aktarılması için kullanılan, poliüretan malzemeden üretilmiş ürünlerdir. Sadece pnömatik sistemlerde kullanılmasını tavsiye ettiğimiz poliüretan pnömatik hortumlar, içlerinden basınçlı hava geçmesi için üretilmiş olup 0-10 bar arası basınca dayanıklıdır. 10 bar ve üzeri basınç verilmesi durumunda hortumda şişme, kopma, patlama vb. olumsuz durumlar yaşanması mümkündür. 


Poliüretan Pnomatik Hortum WPU1209 İç Çap 9 Mm Dış Çap 12 Mm Kırmızı 1 Mt ürünümüz, yüksek esneklik ile birlikte ufak bükülme yarıçapına ihtiyaç duyulan uygulamamak için en ideal çözümdür. Mağazamızda yer alan tüm Pnömatik Hortum ve Pnömatik sistem parçaları, yalnızca basınçlı hava aktarımı yapan sistemlerde kullanılmak üzere üretilmişlerdir. 


Sıvı aktarımı veya sıvı bazlı sistemlerde kullanılması durumunda herhangi bir garanti ve/veya sonuç tahmininde bulunulması mümkün değildir.


Esnek olmalarından kaynaklı olarak katlanmaya karşı dayanıklıdır. Diğer plastik hortumlara ise bu şekilde zarar vermemektedirler. Poliüretan pnömatik hortumların hafızaları mükemmeldir. Önceden yaşanan bükülmelere karşı tolerans gösterir ve yer yapmaz.


Aşınmalara karşı ise oldukça dayanıklıdır. Diğer hortumlara oranla çok daha uzun ömürlüdür ve aşındırıcı malzemelerin taşınması, temas etmesi bir sorun teşkil etmemektedir. Düşük gaz geçirgenliğine sahiplerdir. Kaçak sorununu ve kirliliği minimum seviyeye indirir. 


Düşük çıkarılabilir madde miktarına sahiptir. Plastikleştirici madde kullanımından kaçınır ve optimal fiziksel özellikler barındırır. Geniş mukavemet özellikleri mevcuttur. Kimyasal maddelere, su, yakıt, yağ ve bunlar gibi maddelere karşı son derece mukavemetlidir. 


Poliüretan pnömatik hortumlar genellikle esnek yapıdadırlar ve katlanmanın sorun olması mümkün olan uygulamalar için en iyi çözümdür.


Poliüretan Pnömatik Hortumlar (Hava Hortumları) Nerelerde kullanılır?


Basınçlı havanın iletimi için gerekli olan pnömatik hortumlar, içinden geçen havanın özellikleri ve çalışacağı ortamın uygunluk seviyesine göre değişiklik kazanmaktadır. Poliüretan, polietilen, teflon, polyamid gibi birçok çeşit bulundurmaktadır. Renk seçenekleri de bulunan pnömatik hortumlar spiral şeklindedir ve hareketli yerler ile bağlantı kurmaya hazır bir şekilde piyasaya sunulmaktadır. Pnömatik hortumlar, pnömatik bağlantı ekipmanları ile uyumlu olmak zorundadır. Bu gibi ürünlerde ölçü toleransına uygunluğu önem teşkil etmektedir. Kullanıldıkları alanlar ise makine endüstrisi, kimya endüstrisi ve basınçlı hava sistemleridir. 
 

Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Poliüretan Pnomatik Hortum WPU1209 İç Çap 9 Mm Dış Çap 12 Mm Kırmızı 1 Mt ve diğer tüm ürünlerde 2 yıl / 24 ay garanti süresi ile karşınızda! Poliüretan Pnomatik Hortum WPU1209 İç Çap 9 Mm Dış Çap 12 Mm Kırmızı 1 Mt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır.Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. Tüm ürünlerimizde, Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo ile gönderim imkanımız vardır. Satış sonrası işlemler, sorularınız ve teknik destek ihtiyaçlarınız için Nitroper / Nitrosatış olarak daima yanınızdayız! • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Pazar yerlerinden aldığımız bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple sonradan adres değiştirme , telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.

 • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.

 • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Faturanız E-Posta adresinize elektronik olarak iletilecektir. Ayrınca kağıt fatura gönderilmeyecektir.

 • “Mağazaya Soru Sor” bölümünden dilediğiniz, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. En geç 15 dakika içinde cevaplıyoruz
Farklı ihtiyaçlarınız için için Websitemizi veya N11, Trendyol ve Needion mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.