Poliüretan Pnomatik Hortum WPU0600 İç Çap 4 Mm Dış Çap 6 Mm Mavi 1 Mt

Stok kodu: W0600Ma
 • Ürünlerimiz 10 Bar, 145 Psi Basınca Dayanıklıdır.
 • Poliüretan Malzemeden Üretilmiştir.
 • Oldukça Mukavemetlidir.
 • 1 Adet Alındığında 1 Metre Olarak Gönderilmektedir.
 • Yüksek Adetli Alımlarda Tek Parça Olarak Gönderilmektedir.
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 24 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-3 Gün

Orijinal fiyat: ₺16,27.Şu andaki fiyat: ₺13,83.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Poliüretan Pnomatik Hortum WPU0600 İç Çap 4 Mm Dış Çap 6 Mm Mavi 1 Mt


Poliüretan (PÜ) Pnömatik Hortum 4×6 mm // Pnömatik Hava Hortumu 4×6 mm • İç Çap: 4 mm

 • Dış Çap: 6 mm

 • Renk: Mavi

Önemli Bilgilendirme:


• Ürün görseli temsilidir. 
• Ürün isminde yer alan renk seçeneğine ve ölçü seçeneğine dikkat etmenizi rica ederiz.
• 1 Adet – 1 Metre olarak hesaplanmaktadır. İhtiyacınız olan uzunluğu adet olarak seçebilirsiniz.
• Mağazamızda yer alan tüm Pnömatik Hortum çeşitleri, siparişe özel olarak kesilmekte ve paketlenmektedir. Bu sebeple 10mt altında yer alan siparişlerinizde iade ve değişim yapılmamaktadır. 
Poliüretan Pnömatik Hortum Nedir?


Pnömatik Hortumlar basınçlı havanın aktarılması için kullanılan, poliüretan malzemeden üretilmiş ürünlerdir. Sadece pnömatik sistemlerde kullanılmasını tavsiye ettiğimiz poliüretan pnömatik hortumlar, içlerinden basınçlı hava geçmesi için üretilmiş olup 0-10 bar arası basınca dayanıklıdır. 10 bar ve üzeri basınç verilmesi durumunda hortumda şişme, kopma, patlama vb. olumsuz durumlar yaşanması mümkündür. 


Poliüretan Pnomatik Hortum WPU0600 İç Çap 4 Mm Dış Çap 6 Mm Mavi 1 Mt ürünümüz, yüksek esneklik ile birlikte ufak bükülme yarıçapına ihtiyaç duyulan uygulamamak için en ideal çözümdür. Mağazamızda yer alan tüm Pnömatik Hortum ve Pnömatik sistem parçaları, yalnızca basınçlı hava aktarımı yapan sistemlerde kullanılmak üzere üretilmişlerdir. 


Sıvı aktarımı veya sıvı bazlı sistemlerde kullanılması durumunda herhangi bir garanti ve/veya sonuç tahmininde bulunulması mümkün değildir.


Esnek olmalarından kaynaklı olarak katlanmaya karşı dayanıklıdır. Diğer plastik hortumlara ise bu şekilde zarar vermemektedirler. Poliüretan pnömatik hortumların hafızaları mükemmeldir. Önceden yaşanan bükülmelere karşı tolerans gösterir ve yer yapmaz.


Aşınmalara karşı ise oldukça dayanıklıdır. Diğer hortumlara oranla çok daha uzun ömürlüdür ve aşındırıcı malzemelerin taşınması, temas etmesi bir sorun teşkil etmemektedir. Düşük gaz geçirgenliğine sahiplerdir. Kaçak sorununu ve kirliliği minimum seviyeye indirir. 


Düşük çıkarılabilir madde miktarına sahiptir. Plastikleştirici madde kullanımından kaçınır ve optimal fiziksel özellikler barındırır. Geniş mukavemet özellikleri mevcuttur. Kimyasal maddelere, su, yakıt, yağ ve bunlar gibi maddelere karşı son derece mukavemetlidir. 


Poliüretan pnömatik hortumlar genellikle esnek yapıdadırlar ve katlanmanın sorun olması mümkün olan uygulamalar için en iyi çözümdür.


Poliüretan Pnömatik Hortumlar (Hava Hortumları) Nerelerde kullanılır?


Basınçlı havanın iletimi için gerekli olan pnömatik hortumlar, içinden geçen havanın özellikleri ve çalışacağı ortamın uygunluk seviyesine göre değişiklik kazanmaktadır. Poliüretan, polietilen, teflon, polyamid gibi birçok çeşit bulundurmaktadır. Renk seçenekleri de bulunan pnömatik hortumlar spiral şeklindedir ve hareketli yerler ile bağlantı kurmaya hazır bir şekilde piyasaya sunulmaktadır. Pnömatik hortumlar, pnömatik bağlantı ekipmanları ile uyumlu olmak zorundadır. Bu gibi ürünlerde ölçü toleransına uygunluğu önem teşkil etmektedir. Kullanıldıkları alanlar ise makine endüstrisi, kimya endüstrisi ve basınçlı hava sistemleridir. 
Pnömatik hortumlar, endüstriyel sektörde önemli bir rol oynayan esnek boru sistemleridir. Genellikle poliüretan, kauçuk veya PVC gibi dayanıklı malzemelerden üretilirler ve dayanıklı, esnek ve hava sızdırmaz özellikleriyle basınçlı gazların (genellikle hava) taşınması ve kontrol edilmesi için kullanılırlar. Pnömatik hortumlar, özellikle endüstriyel otomasyon ve makine üretimi gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.


Pnömatik hortumların temel görevi, hava kompresörleri veya pnömatik pompalar tarafından üretilen basınçlı hava veya gazı bir noktadan diğerine taşımaktır. Bu basınçlı hava, hortumun içinden geçerken enerji transferini sağlar ve bu sayede pnömatik silindir veya motor gibi hareketli parçaların çalışmasında kritik bir rol oynar.


Pnömatik hortumların teknik özellikleri, uygulama alanlarına ve kullanıldıkları ortama bağlı olarak değişebilir. Bu özellikler arasında iç çap, dış çap, çalışma basıncı toleransı ve sıcaklık dayanımı gibi faktörler bulunur. Doğru pnömatik hortumun seçimi, sistemin verimliliği ve güvenilirliği için önemlidir. Bu yüzden malzeme seçimi de uygulamanın gereksinimlerine bağlı olarak yapılmalıdır; PVC hortumlar düşük basınçlı uygulamalarda idealdir, poliüretan ve naylon hortumlar yüksek basınçlı ve aşınmaya karşı dayanıklı uygulamalarda tercih edilir, kauçuk hortumlar ise yüksek sıcaklık veya kimyasal maddelere maruz kalındığında kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Renk seçenekleri bulunan pnömatik hortumlar spiral yapılı olarak da hareketli yerlere bağlantı yapmaya hazır şekilde satılmaktadır. Pnömatik hortumlar, pnömatik bağlantı ekipmanlarıyla da uyumlu olmalıdır.


Pnömatik hortumlar, esneklikleri sayesinde dar ve kısıtlı alanlarda kolayca kullanılabilir. Yüksek basınca dayanıklı olmaları aşınma, yıpranma ve sıkışmalara karşı güvenli bir şekilde basınçlı havanın taşınmasını sağlar. Ayrıca, kolay monte edilebilir olmaları ve farklı uzunluklarda ayarlanabilir olmaları, çeşitli işletme koşullarına uyum sağlar. Pnömatik hortumlar, endüstriyel uygulamalarda kullanılan önemli bir bileşen olup, doğru malzeme ve özelliklerin seçimi, güvenilirlik ve etkinlik açısından kritiktir. • Ürünlerimiz 10 Bar, 145 Psi Basınca Dayanıklıdır.

 • Poliüretan(PU) Malzemeden Üretilmiştir.

 • Oldukça Mukavemetlidir.

 • 1 Adet – 1 Metre olarak hesaplanmaktadır. İhtiyacınız olan uzunluğu adet olarak seçebilirsiniz.

 • Yüksek Adetli Alımlarda Tek Parça Olarak Gönderilmektedir.

Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Poliüretan Pnomatik Hortum WPU0600 İç Çap 4 Mm Dış Çap 6 Mm Mavi 1 Mt ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Poliüretan Pnomatik Hortum WPU0600 İç Çap 4 Mm Dış Çap 6 Mm Mavi 1 Mt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.