Nytrolube Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres – 1 Kg

Stok kodu: NSEYG0130
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺782,30.Şu andaki fiyat: ₺645,19.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Nytrolube Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres – 1 KgKalsiyum sülfonat kompleks gres, ısı, su, ağır yük ve yüksek sıcaklık gibi ortam ve şartlarda kullanılan sülfonatlı gres teknolojisi ile üretilen gres çeşitlerindendir.


Kullanım Yerleri


Çelik fabrikaları, madencilik ve denizcilik ekipmanları, tatlı su ve deniz taşımacılığı, nükleer tesislerde , elektrik sistemlerinde, otomotiv sektöründe, iş makinalarının pim ve burçların yağlanması başta olmak üzere nemin, basıncın ve sıcaklığın yüksek olduğu alanlarda kullanım alanları bulunmaktadır.


Özellikleri ve Faydaları
Su ve Korozyona Karşı Yüksek Direnç Özelliği Sülfonatlı yapısıyla su ve korozyona karşı yüksek direnç sağlar. Nemin olduğu yerlerde işlevini yitirmeden gerekli gresleme işlevini yerine getirir. 
Mükemmel Düzeyde Oksidasyon Direnci Aşınmaları azaltarak bakım masraflarını minimize eder. Oksidasyona karşı koruma sağlar.
Mükemmel Mekanik Kararlılık Devamlı değişen yüksek sıcaklıklarda ve gerilimlerde dahi kullanım olanağı sağlar.

ÜRÜN TANITIMI
Mineral bazlı, yüksek viskoziteli, kalsiyum sülfonat kompleks gresidir. Yüksek sıcaklık
ve çok ağır yüklerde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş olup su ve buhara karşı yüksek dayanım gösterir.Çalışma sıcaklığı 20….250°C arasındadır ve yüksek yük kaldırma kapasitesine sahiptir (800kg).Basit kalsiyum sülfonat greslerine göre daha yüksek mekanik ve termal kararlılık gösterir, düşük ve yüksek sıcaklıklarda kıvamını kaybetmeden daha uzun süre çalışır. Sürtünmeyi azaltma ve yük taşıma kapasitesi ise daha yüksektir.KULLANIM YERLERİ
•Çelikhaneler, sürekli dökümde çekme, doğrultma ve transfer yolları, soğutma platformu röleleri

• Haddehanelerde titreşimli, darbeli yüklerin olduğu düşük ve orta devirli, yüksek sıcaklıkların olduğu rulmanlar ve
kaymalı yataklar

• Otomotiv, kağıt, madencilik, çimento, tarım ve iş makinaları sektörleri

• Zor koşullarda çalışan hareketli bantlı konveyör yatakları, vinç mekanizmaları, deniz araçlarıAVANTAJLARI

• Çok yüksek mekanik ve termal kararlılık gösterir, düşük ve yüksek sıcaklıklarda kıvamını kaybetmeden uzun süre çalışır.

• Damlama noktası yüksektir ve yüksek sıcaklıklarda rahatlıkla çalışır.
• Suya karşı direnci ile sulu ortamlarda dahi çok iyi performans sağlar.

• Uzun yorulma sonucunda dahi kıvamını korur. Darbeli ve titreşimli yükleri sönümler, sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır.

• Merkezi yağlama sistemlerinde sorunsuz şekilde kullanılır.

• Rulman ömürlerini uzatarak bakım ve işletme maliyetlerini azaltır.


Gres yağları, endüstriyel makinelerin sorunsuz çalışması için kritik bir rol oynar. Firmamız, yüksek kaliteli gres yağlarıyla makinelerinizin performansını zirveye taşıyor.


Ürün yelpazemizde yer alan çeşitli viskozitelerdeki gres yağları, ağır yük altında çalışan makinelerinizi optimal düzeyde yağlamak için tasarlanmıştır. Dayanıklı formülasyonları ve uzun ömürleri ile öne çıkan gres yağlarımız, bakım maliyetlerinizi düşürerek iş sürekliliğinizi artırır.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Nytrolube Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres – 1 Kg ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Nytrolube Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres – 1 Kg ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.