Nytrolube Comp 100 Kompresör Yağı 4lt

Stok kodu: NTNLB017
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺1.138,75.Şu andaki fiyat: ₺939,18.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Nytrolube Comp 100 Kompresör Yağı 4lt


Günümüz endüstriyel süreçlerinde, hava ve gaz kompresörleri önemli bir rol oynar. Bu kompresörler, enerji depolamanın yanı sıra çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılabilen gazları üretebilir. Ancak, bu makinelerin sağlıklı çalışması ve uzun ömürleri için uygun yağlama şarttır.


Nytrolube Comp 100 Kompresör Yağı , özel formülasyonlarıyla hareketli parçalar arasındaki sürtünmeyi azaltarak yağlama görevini yerine getirir. Aşınmayı en aza indirir ve makinenin ömrünü uzatır. Isı oluşumunu absorbe ederek kompresörü soğuturlar, sıcaklığı kontrol eder ve aşırı ısınmayı önler. Contaların elastikiyetini koruyarak sızıntıları en aza indirir, enerji tasarrufu sağlar ve verimliliği artırır. Ayrıca, metal yüzeyler arasındaki teması engelleyerek oksidasyonu ve paslanmayı önler, makinenin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.


Hangi Kompresör Yağı Tercih Edilmeli?


Kompresör yağı seçimi, kullanılacak kompresörün tipine, çalışma koşullarına ve üreticinin önerilerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kompresör yağı tercihi için genellikle endüstriyel kompresör yağlarını belirlerken aşağıdaki faktörlere özen göstermek önemlidir: • Kompresörün tipi

 • Çalışma koşulları

 • Üretici tarafından belirtilen talimatlar

 • Yağın viskozitesi

 • Uygulama alanı

Bu faktörler, doğru kompresör yağı seçimini sağlamak için göz önünde bulundurulmalıdır.


Bakım yağları, endüstriyel ve otomotiv makinelerinizin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışması için önemli bir rol oynar. Firmamız, geniş bir ürün yelpazesi ile yüksek kaliteli bakım yağları sunarak makinelerinizin performansını artırıyor. Ürünlerimiz, motorlarınızın içindeki aşınmayı en aza indirmek ve sürekli optimum performans sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Bakım yağlarımız, geniş sıcaklık aralıklarında güvenilir yağlama sağlar ve uzun ömürleri ile bilinir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Nytrolube Comp 100 Kompresör Yağı 4lt ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Nytrolube Comp 100 Kompresör Yağı 4lt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.