Winkel Gıda Onaylı Yağlama Spreyi 400ml

Stok kodu: W160105
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 24 Ay
 • 14 Gün
 • 250₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

120,99

Stokta yok

Sepetinize 250,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!
12 Kişi şu anda bu ürünü incelemekte

Ürün Açıklaması:

Winkel Gıda Onaylı Yağlama Spreyi 400ml

Winkel Gıda Onaylı Yağmala Spreyi 400ml


 


Özellikler:


– Gıda ile direkt temasta veya gıda işleyen proseslerde kullanılabilir NSF H1 onaylı yağlayıcıdır.


– Özellikle sürtünme sonucu aşınma tehlikesi altında olan pahalı ekipmanlarda servis süresini uzatır.


– Formülasyonunda gıda endüstrisine uygun, yüksek kalitede konsantre özel yağlar içerir.


– Ortam koşullarına, sıcak ve soğuk suya dirençlidir.


– Sıcaklık dayanımı -40 ila 140°C aralığındadır.Kullanım Alanı


– Özellikle gıda endüstrisinde makine ve ekipmanların bakım ve onarımı için kullanılır


– Menteşeleri, vidaları, cıvataları, somunları ve birçok hareketli parçayı korur ve yağlar. Bu sayede gıda dışı endüstride de bakım ve onarım için çok amaçlı kullanım sağlar.


– Gıda ve şişeleme makinelerinde, süt, soda, bira fabrikalarında, et, sebze, meyve, balık işleyen makinelerin parçalarının yağlanmasında kullanılır


 

Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Winkel Gıda Onaylı Yağlama Spreyi 400ml ve diğer tüm ürünlerde 2 yıl / 24 ay garanti süresi ile karşınızda! Winkel Gıda Onaylı Yağlama Spreyi 400ml ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır.Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. Tüm ürünlerimizde, Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo ile gönderim imkanımız vardır. Satış sonrası işlemler, sorularınız ve teknik destek ihtiyaçlarınız için Nitroper / Nitrosatış olarak daima yanınızdayız! • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Pazar yerlerinden aldığımız bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple sonradan adres değiştirme , telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.

 • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.

 • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Faturanız E-Posta adresinize elektronik olarak iletilecektir. Ayrınca kağıt fatura gönderilmeyecektir.

 • “Mağazaya Soru Sor” bölümünden dilediğiniz, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. En geç 15 dakika içinde cevaplıyoruz
Farklı ihtiyaçlarınız için için Websitemizi veya N11, Trendyol ve Needion mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ek bilgi
Ağırlık 0,4 kg
Gönderim & Kargo

Gönderim & Kargo

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Aras Kargo veya Sürat Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.