TN Çift Milli Manyetik Yassı Silindir (Dönmez Milli)10x80mm

Stok kodu: NSPS0040

Pnömatik Silindir Seçimi Yaparken, İhtiyacınız Olan Ürünün Teknik Özelliklerine Dikkat Ediniz!
Pnömatik Silindir Gruplarında Ürünlerimiz Siparişe Özel Üretilmektedir.
Bu Sebeple İade/Değişim Talepleri Kabul Edilmemektedir.

 • Ürün Açıklamasında Geçen İlk Sayılar, Silindirin Çapını Anlatmaktadır.
 • Diğer Sayılar Silindirin Hareket Edeceği Strok Mesafesini Anlatmaktadır.
 • Strok Mesafesi Silindirin Kaç Mm Gidip Geleceğini Anlatmaktadır.
 • Kalem, Çift Milli, Stroklu Yataklı Milli, Short, Yastıklı Olmak Üzere 5 Çeşit Ürün Mevcuttur.
 • Garanti Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 24 Ay
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-3 Gün

Orijinal fiyat: ₺996,26.Şu andaki fiyat: ₺951,65.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

TN Çift Milli Manyetik Yassı Silindir (Dönmez Milli)10x80mm


10 X 80 mm Stroklu Çift Milli Dönmez Manyetik Yassı Silindir Pnömatik / Ürün görselleri farklılık gösterebilir


 


Silindirler, pnömatik sistemlerde yer alan en önemli ürünlerden biri olmakla birlikte en çok kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Sanayi, tekstil, sağlık, otomotiv ve benzeri bir çok sektörde kullanım alanına sahiptir. Bu alanlardan bir örnek vermemiz gerekirse, tekstil sektöründe çokça kullanılan ütülerin açma-kapama sistemlerinde bu silindirler kullanılmaktadır. Herhangi bir otomasyon sistemde, kapakların açılıp kapanmasını sağlayabilir. Verebileceğimiz örneklerin net bir sınırı yoktur; pnömatik silindirlerin kullanım çeşitleri genellikle hayal gücünüze bağlıdır


Pnömatik Silindir veya Pnömatik pistonlar genellikle alüminyumdan imal edilmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu ürünler 0,5-10 bar arası basınca uygun olarak üretilmektedir. 0,5 bar basınç altında ve 10 bar basın üstünde çalışmalarında ortaya çıkacak problemler olabilir.


TN Çift Milli Manyetik Yassı Silindir çeşitleri basit bir çalışma yapısına sahiptir. Silindirin iç kısmında yer alan hareketli mil, silindir çapına uygun bir şekilde yerleştirilen pistona bağlıdır. Piston ile silindir iç yüzeyi arasında sızdırmazlık bulunur. Basınçlı hava sayesinde piston hareketi sağlanır. Temel fizik kurallarına bağlı olarak piston çapı arttıkça uygulanan basınç miktarı ve milin itme kuvveti de orantılı olarak artmaktadır. Pnömatik silindiler ve pnömatik pistonlar tek etkili, çift etkili, yastıklı, yastıksız, kalem, teleskobik, çift yönlü vb. çeşitlerde üretilmektedirler.TN Çift Milli Manyetik Yassı Silindir Çeşitleri ve farklı ölçüler için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Pnömatik silindirler ve pnömatik ürünler hakkında aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamaktan mutluluk duyarız.


TN Serisi, kısa stroklu ve kompakt tasarımlı yassı pnömatik silindirlerden oluşur. Dar alanlara kolay montaj sağlayan kısa toplam uzunluğa sahiptir. Üç farklı taraftan monte edilebilme özelliği, çeşitli uygulamalara esnek entegrasyon sağlar. Ayrıca, aksesuar gerektirmeyen montajıyla kurulumu kolaylaştırır, maliyetleri düşürür. Çift çubuk yapısı, dönüşsüz hassasiyet ve silindir iticisinin iki katına kolay ulaşılabilir olması avantajlarını sunarak güvenilir ve verimli bir çalışma sağlar.


TN serisi, çift milli yapısıyla her iki yönde hem itme hem de çekme hareketi yapmasını sağlar. Manyetik yapısı pistonun konumunu ve hareketini daha hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlar. Yassı gövdesiyle sınırlı alanlarda kullanımı kolaylaştırır ve daha az hava basıncı gerektirirken daha hızlı hareket edebilirler. Dönmez milli özelliği sayesinde pistonun sadece ileri ve geri hareket etmesini sağlar, kendi etrafında dönmesini önler. Bu, hassas uygulamalarda istenmeyen dönmeyi önlemek için kullanışlıdır.


Ürün Açıklamasında Geçen İlk Sayılar, Silindirin Çapını Anlatmaktadır.


Diğer Sayılar Silindirin Hareket Edeceği Strok Mesafesini Anlatmaktadır.


Strok Mesafesi Silindirin Kaç Mm Gidip Geleceğini Anlatmaktadır.


Kalem, Çift Milli, Stroklu Yataklı Milli, Short, Yastıklı Olmak Üzere 5 Çeşit Ürün Mevcuttur.


Pnömatik Silindir Seçimi Yaparken, İhtiyacınız Olan Ürünün Teknik Özelliklerine Dikkat Ediniz!


Pnömatik Silindir Gruplarında Ürünlerimiz Siparişe Özel Üretilmektedir. Bu Sebeple İade/Değişim Talepleri Kabul Edilmemektedir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz TN Çift Milli Manyetik Yassı Silindir (Dönmez Milli)10x80mm ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! TN Çift Milli Manyetik Yassı Silindir (Dönmez Milli)10x80mm ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.