Somunlu Düz Rekor 3/8 – 6/4

Stok kodu: NSPHIBC-G06-03
 • Ürünlerimiz 10 Bar, 145 Psi Basınca Dayanıklıdır.
 • Plastik, Metal, Paslanmaz Olarak Çeşitli Seçenekleri Mevcuttur.
 • Rakor ve Fittings Grubu Ürün Alınırken, Kullanılacak Hortumun Dış Çapı Ve Monte Edilecek Valfin Diş Ölçüsüne Göre Seçim Yapılmalıdır.
 • Ürün İsminde Yer Alan İlk Ölçü Somuna Ait Diş Ölçüsüdür.
 • İkinci Ölçü Bağlantı Yapılabilecek Hortum Ölçüsüdür.
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 24 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 2-3 Gün

Orijinal fiyat: ₺118,83.Şu andaki fiyat: ₺56,35.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Somunlu Düz Rekor 3/8 – 6/4


Somunlu Düz Rekor 3/8 – 6/4


 


ÖNEMLİ NOT: ÜRÜN / ÖLÇÜ SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER


 


Ürün İsminde Yer Alan İlk Ölçü Somuna Ait Diş Ölçüsüdür.
İkinci Ölçü Bağlantı Yapılabilecek Hortum Ölçüsüdür.
İncelemekte Olduğunuz Üründe Diş Ölçüsü 3/8 olup, Dış Çap 6mm, İç Çap 4mm Pnömatik Hortuma Uygundur.


Pnömatik rakor sıkıştırılmış hava gücü ile çalışan tüm piston, valf vb. ürünlere hava bağlantısını sağlamak ve diğer pnömatik bileşenleri birbirine bağlamak için kullanılır.


Rakorlar, çeşitli türlerde ve boyutlarda olan, özellikle pnömatik sistemlerde kullanılan birleştirme elemanlarıdır. Doğru boyut, boru veya hortumun dış çapına göre belirlenir. Bu nedenle, doğru boyutta rakor seçimi, sistemin verimli çalışması için kritiktir. Farklı tipleri, çeşitli bağlantı seçenekleri ile güvenli ve etkili bir uyum sağlar, bu da çeşitli uygulamalara adapte olmalarını sağlar.


Diş ölçümleri, dişli bağlantı parçalarının doğru bir şekilde monte edilebilmesi için hayati öneme sahiptir. Pnömatik rekor diş ölçümleri, bağlantı parçalarının diş yapısını ve boyutunu belirleyerek parçaların uygun bir şekilde birleştirilmesini, sızıntıların önlenmesini ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulmasını sağlar. Aynı zamanda, doğru diş ölçülerine sahip bağlantı parçaları, basınçlı hava veya gazın düzgün akışını sağlar ve sistem basıncının ölçülmesini kolaylaştırır.


Ürünlerimiz 10 Bar, 145 Psi Basınca Dayanıklıdır.


Plastik, Metal, Paslanmaz Olarak Çeşitli Seçenekleri Mevcuttur.


Rakor ve Fittings Grubu Ürün Alınırken, Kullanılacak Hortumun Dış Çapı Ve Monte Edilecek Valfin Diş Ölçüsüne Göre Seçim Yapılmalıdır.


Ürün İsminde Yer Alan İlk Ölçü Somuna Ait Diş Ölçüsüdür.


İkinci Ölçü Bağlantı Yapılabilecek Hortum Ölçüsüdür.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Somunlu Düz Rekor 3/8 – 6/4 ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Somunlu Düz Rekor 3/8 – 6/4 ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.