Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 500 Lt

Stok kodu: NSSD0025

MAĞAZA TESLİM ÜRÜNDÜR
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:

 • 1 Ton ve Üzeri Polietilen Plastik Su Depolarımız sadece “MAĞAZA TESLİMAT” olarak satılmaktadır.
 • Ürün nakliyesinin MÜŞTERİLERİMİZ TARAFINDAN AYARLANMASI gerekmektedir.
 • NAKLİYE DESTEĞİ talep edilmesi durumunda, adresinize ulaşacak en uygun nakliye seçeneğini tespit etme ve fiyatlandırma konusunda yardımcı olabiliriz.
 • NAKLİYE DAHİL FİYAT ALMAK ve NAKLİYE DESTEĞİ talep etmek için lütfen Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçin.

6.340,04

Stokta

Sepetinize 350,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!
3 People watching this product now!

Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 500 Lt


Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 500lt


Polietilen Plastik Su Depolarımız, Tüm Türkiye’ye, SÜRAT KARGO aracılığı ile transfer edilmektedir.  • Ürünlerimiz opak beyaz renk olarak gönderilmektedir.

 • Şeffaf değildir.

 • Bu sebeple yosunlama oluşumunu engeller.

 • Soğuktan etkilenip gevreme ve çatlama yapmaz.

 • Musluk ya da musluk deliği yoktur. Ürün açıldığında musluğu takmanız için gerekli olan nipeli gönderiyoruz.

 • Nipel Ölçüsü: ½” – Yarım Parmak’tır.

500 Lt Dalgakıranlı Karavan Su Deposu Kapak Dahil Ölçüleri;  • En: 95 Cm

 • Uzunluk: 115 Cm

 • Yükseklik: 65 Cm

Karavan Su Deposu hem temiz hem de atık su için gereklidir. Deponun hacmini kullanımınıza göre belirleyebilirsiniz. Yüzlerce litre suyu karavanınıza depolayabilirsiniz. Temiz su deposu, karavanın alt veya üst kısmında, araç tekerinin üzerinde veya karavan bagajında yer alabilir. Karavanlarda temiz su doldurma kısımları bulunur. Dijital veya analog su göstergeleri sayesinde su seviyesini görebilirsiniz. Karavanlar için en çok önerilen Karavan Su Deposu Dalgakıran sahibi olan modellerdir.. Karavanınız sürekli hareket halinde olacağından su deposunun yalpalanması ve dalgalanması kaçınılmazdır. Ancak dalgakıranlı su deposu sayesinde çalkalanma ve dalgalanma önüne geçebilirsiniz. Frenleme yaptığınız zaman normal bir su deposu kullanıyorsanız çalkalanma ve bunun getirisi olarak suyun bulanmasının önüne geçmek çok zordur. Dalgakıranlı su deposu ile bu tür olumsuz durumlara karşı önlem almış olursunuz. Karavanınıza en uygun su deposu hacmi kişi başı günlük 30 litre olarak tavsiye edilir. Temiz suya erişiminiz mümkün olduğu seyahatlerde çok fazla su depolamamanız daha konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar. 


 


Polietilen Plastik Su Deposu veya Karavan Su Deposu Nedir? 


Polietilen su deposu, UV ile stabile edilmiştir, geri dönüşüme uygundur, düşük yoğunlukta polietilen maddesiyle üretilen depolardır. Şu an farklı amaçlar ile kullanılan polietilen hammaddesi, üst düzey hijyen sağlaması ve suyu ilk günkü gibi koruması adına en sık tercih edilen su deposudur. Söylediğimiz özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda iç tasarımının son derece pürüzsüz olmasının sebebiyse içeride oluşması muhtemel yosun, kir gibi yapıların riskini en aza indirmektir. Müşterilerin taleplerine yönelik olarak değişiklik gösteren ebatlarda üretmek mümkündür. Üretilen depolar tüm koşullara ve bulunduğu ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


Polietilen su depoları talebe yönelik değişiklik gösterse de temel olarak üç farklı maddede incelenebilir: Tek katlı polietilen su deposu, çift katlı polietilen su deposu, üç katlı polietilen su deposu.


·       Tek Katlı Polietilen Su Deposu: Bu çeşit depoların dış tasarımının yüzeyi incedir ve diğer çeşitlere oranla çok daha hassastır. Dış yüzeyde kullanılan polietilen malzemesinin tek katlı olması aynı zamanda deponun saydam yapıda olmasına olanak sağlamaktadır. Dikey ya da yatay olarak üretilen su deposunun, 100-20.000 litre arasında her ebatta üretilmesi mümkündür. 


·       Çift Katlı Polietilen Su Deposu: Tek katlı üretilen depolara göre daha dayanıklı ve daha sert yapıda üretilirler. Tek katlı modellerden tek farkı daha fazla polietilen malzemesi kullanılmış olmasıdır. Tıpkı tek katlı modeller gibi dikey ve yatay olarak üretilebilir.  200-20.000 litre arasında depolamaya ve her ebatta üretime uygundur.


·       Üç Katlı Polietilen Su Deposu: Diğer modellere göre daha fazla polietilen malzemesi kullanılmasından dolayı çok daha sert ve dayanıklı bir yapıdadır. Diğer modellerden farklı olarak üç katlı polietilen su deposu, 500-3000 litre arasında depolama yapabiliyor, bu değerler arasında üretime uygun olarak tasarlanıyor. 


 


Polietilen Plastik Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır? Kullanılmış olan suyun tamamının boşaltılması gerekir. Polietilen plastik su deposunun içi aydınlatılır ve ilk olarak deponun zemininde bulunan çamur vb. diğer şeyler temizlenir. Temizlerken kullanılan karışıma %10 oranında çamaşır suyu eklenir, suyla karıştırıldıktan sonra deponun içerisine dökülür ve sağlığa zararlı tüm mikroorganizmalar öldürülür. Kullanılan bu karışım 20 dakika kalmalıdır ve sonrasında su ile yıkanır, çamaşır suyu ile iyice temizlenir. Deponun içi zararlı mikroorganizmalardan ve çamaşır suyundan tamamen arındırıldıktan sonra içerisine su doldurulur ve kapağı sıkıca kapatılır. Polietilen su deposunun temizliği yılda en az 1 kere yapılmalıdır. Depoda duran su belli aralıklarla kontrol edilmelidir. Depodaki suyun tadının, kokusunun veya görüntüsünün değişimi gözlemleniyorsa hemen temizlenmesi gerekmektedir. 


 

*** ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME ***
Değerli müşterilerimiz,
Lütfen sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin (adres, telefon, e-posta adresi vb.) doğruluğundan emin olun. Pazar yerlerinden yapılan işlemlerde, bilgileriniz bize otomatik olarak iletilir bize, iletilen bilgiler üzerinde değişiklik yapma, düzeltme ve silme yetkilerine sahip değiliz. Bu sebeple siparişiniz sisteme düştükten sonra adres değiştirme, telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri YAPAMAMAKTAYIZ. Sipariş vermeden önce, profilinizde kayıtlı olan bilgilerinizi kontrol etmenizi önemle rica ederiz.


Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 500 Lt ve diğer tüm ürünlerde 2 yıl / 24 ay garanti süresi ile karşınızda! Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 500 Lt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır.Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. Tüm ürünlerimizde, Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo ile gönderim imkanımız vardır. Satış sonrası işlemler, sorularınız ve teknik destek ihtiyaçlarınız için Nitroper / Nitrosatış olarak daima yanınızdayız! • 1 Ton ve Üzeri Polietilen Plastik Su Depolarımız sadece “MAĞAZA TESLİMAT” olarak satılmaktadır. Teslimat koşulları ve detayları için ürün açıklamasını dikkatlice okuyunuz.

 • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 16:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Pazar yerlerinden aldığımız bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple sonradan adres değiştirme , telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.

 • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.

 • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Faturanız E-Posta adresinize elektronik olarak iletilecektir. Ayrınca kağıt fatura gönderilmeyecektir.

 • “Mağazaya Soru Sor” bölümünden dilediğiniz, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. En geç 15 dakika içinde cevaplıyoruz
Farklı ihtiyaçlarınız için için Websitemizi veya N11, Trendyol ve Needion mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ağırlık 25 kg
Boyutlar 115 × 95 × 65 cm

Gönderim & Kargo

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Aras Kargo veya Sürat Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.