Mobil Cut 100 New – 20 Lt Metal İşleme Kesme Soğutma Sıvısı

Stok kodu: NSSY0058
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺11.295,57.Şu andaki fiyat: ₺9.315,93.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Mobil Cut 100 New – 20 Lt Metal İşleme Kesme Soğutma Sıvısı


MobilCut 100-New


Su ile Karışan Metal İşleme Sıvısı


Mobilcut™, yüksek performanslı, suyla karışabilen metal işleme sıvılarından oluşan Mobil Industrial yağ ürün grubunun ticari markasıdır. Son teknoloji baz yağlar, katkı maddeleri ve emülgatörlerle formüle edilen ve klor içermeyen Mobilcut ürün serisi, geniş yelpazedeki metal işleme operasyonlarında güvenilir performans sağlar.


Bu ürünler tüm yumuşak ve sert sularla çalışmak, düşük köpük oluşumu sunmak ve takım tezgahı ve parçaları için uzun süreli korozyondan koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Bakımı kolay ve yapısı itibariyle dengeli olan Mobilcut ürünleri, uzun hizmet ömrü, mükemmel işleme performansı ve sağlık ve çevre hassasiyetinin önemli olduğu modern metal işleme atölyeleri için tasarlanmıştır.


Bu ürünler konsantre olarak tedarik edilmektedir ve kullanım noktasında su ile karışım gerektirir. Mobilcut ürünleri formaldehit yayan bileşenler (FAD) içermez.


Mobilcut 100-New, kararlı emülsiyonlar oluşturmak üzere değişik sularla karışabilen konvansiyonel sütsü metal işleme sıvısıdır İyi pH kararlılığı gösterir ve özellikle sert sular için uygundur. Çok yönlü performansı onu, çelik ve bakır alaşımlarının hafiften orta zorluğa kadarki freze, torna, kesme, delme, matkap ve rayba gibi genel talaşlı işlemleri için en uygun ürün yapar.


Özellikleri ve Faydaları


Mobilcut serisi ürünler, yüksek performans özellikleri sağlayarak modern metal işleme atölyelerinin üretkenliğini artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.


Özellik: Kararlı emülsiyonlar ve solüsyonlar oluşturur
Fayda: Kullanım ve bakım kolaylığı sağlar


Özellik: Uzun süreli yapısal kararlılık
Fayda: Su ile karışım ömrünü uzatır ve kötü kokuları azaltır


Özellik: Düşük köpüklenme potansiyeli
Fayda: Yüksek basınçlı sistemlerde bile performansı geliştirir


Özellik: Yapışkan tortuların oluşumuna karşı direnç
Fayda: Tezgah temizliğinine yardımcı olur


Özellik: Korozyona karşı yüksek düzeyde koruma
Fayda: Tezgah bakımını ve parçaların yeniden işlenmesini azaltır


Özellik: Metal talaşlarından kolay ayrışabilme
Fayda: Filtrelenebilirliği ve bitmiş yüzey kalitesini iyileştirir


Özellik: Geniş uygulama alanı
Fayda: Daha az ürün çeşidi kullanımı ve envanterleri azaltma potansiyeli sunar


Özellik: Yüksek performanslı Mobil Vactra Oil No serisi kızak yağları ile uyumluluk
Fayda: Kaçak yağlardan kolay ayrışmayı ve giderilmeyi sağlar


Özellik: Kokusuz
Fayda: Çalışma alanı çevresini iyileştirir


 


Uygulamalar


Mobilcut 100-New çok yönlü performansı sayesinde çelik ve bakır alaşımlarının hafiften orta zorluğa kadarki freze, torna, kesme, delme, matkap ve rayba gibi genel talaşlı işlemleri için uygundur. Sıvı cinsi sütsü emülsiyondur. Mineral yağ içeriği tipik olarak %70’dir. Optimum su sertlik derecesi 10o dH ile 25o dH arasındadır, kullanımda 60o dH’a kadar çıkmak mümkün olabilir. Refraktometre faktörü 1.0’dir.


Tipik işlemler için tavsiye edilen konsantrasyonlar: • Düşük alaşımlı çelikler – freze, torna: %7-12

 • Karbon alaşımlı çelikler, zor işlemler: %7-12

 • Alüminyum işleme: %7-12

Özellikler ve Spesifikasyonlar • Kinematik Viskozite @ 20oC, mm2/s, DIN EN ISO 3104 —- 120

 • Yoğunluk, 15oC, kg/m3, DIN EN ISO12185 —- 907

 • pH-Değeri %5.0, 20odH Suda, DIN 51369 —- 9

 • Görünüm, AA Lab.101 —-Sıvı Kahverengimsi

 • Görünüm, %5.0, 20odH Suda, AA.LAB.101 —-Sütsü


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Mobil Cut 100 New – 20 Lt Metal İşleme Kesme Soğutma Sıvısı ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Mobil Cut 100 New – 20 Lt Metal İşleme Kesme Soğutma Sıvısı ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.