Local Oto Döşeme Temizleyici ve Kumaş Leke Temizleyici 20 Lt

Stok kodu: NTRTMZ0011
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺2.499,67.Şu andaki fiyat: ₺2.061,58.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Local Oto Döşeme Temizleyici ve Kumaş Leke Temizleyici 20 Lt


Local Oto Döşeme Temizleyici ve Kumaş Leke Temizleyici 20 LtLocal Oto Döşeme ve Kumaş Leke Temizleyici


Araç sahiplerinin sonuçlarından son derece memnun kalacağı temizlik ürünlerimizden Local Döşeme ve Kumaş Temizleyici özel formüle sahip etkili bileşimi sayesinde lekelerden eser bırakmıyor. Araçların en çok kirlenen ve temizliği oldukça zorlu olan döşemeleri doğru ürünler ile temizlendiğinde ilk günkü görünüşüne kavuşuyor.


Local Oto Döşeme Temizleyici ve Kumaş Leke Temizleyici güçlü formülüyle, her türlü kumaştaki kirleri derinlemesine temizleyen, genel amaçlı bir temizleyicidir.


Local Oto Döşeme Temizleyici ve Kumaş Leke Temizleyici araç kumaş döşeme temizleyici ürünleri arasında etkin leke çıkarma özelliği sayesinde öne çıkan ürün kumaş döşeme türleri için en cazip alternatifler arasında yer alıyor. 


Local Döşeme ve Kumaş Temizleyici kumaşlar, döşeme ve halı için süper güçlü nokta ve leke çıkarıcıdır Kir, yağ, kahve, gazoz, şarap ve evcil hayvanlardan gelen zor lekeleri ve lekeleri yok etmek için Local Döşeme ve Kumaş Temizleyiciyi kullanın. Tamamen yeni formülü kumaş, halı ve döşemeleri hızla temizler. • Ürünü doğrudan yüzeye uygulayın ve ürünün 1 dakika boyunca nüfuz etmesine izin verin

 • Mikrofiber havlu ile silme işlemini yapınız ağır kirler için işlemi tekrarlayınız

 • Güçlü formülü sayesinde araç içi temizliğe harcanan süreyi azaltır.

 • Çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenli, temiz bir yüzey sağlar.

Küçük ambalaj ürünlerimiz ihtiyacınız kadar kullanmanız ve zor bölgelere etki edebilmesi için şişe ve püskürtücü ile gönderilmektedir.


Local Temizlik ve Oto Bakım Ürünleri, çevrenizdeki ihtiyaçlara özel olarak üretilen ve güvenilir temizlik çözümleri sunan ürünlerdir. Firmamız, lokal taleplere hızlı ve etkili çözümler sunan birinci sınıf temizlik ürünleriyle öne çıkmaktadır.


Yerel pazarın beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan temizlik ürünlerimiz, çeşitli yüzeylerde güçlü temizlik sağlar. Kaliteli formülasyonları ve çevre dostu bileşenleriyle öne çıkan ürünlerimiz, hijyen standartlarını en üst düzeye çıkarır. Local Temizlik ve Oto Bakım Serisi, evlerden iş yerlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Local Oto Döşeme Temizleyici ve Kumaş Leke Temizleyici 20 Lt ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Local Oto Döşeme Temizleyici ve Kumaş Leke Temizleyici 20 Lt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

 

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.