Kızak Yağı Iso Vg 150 – 850 Kg – Ibc

Stok kodu: ENDURN0042
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Stokta yok

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Kızak Yağı Iso Vg 150 – 850 Kg – Ibc


Parafinik esaslı baz yağlara, EP (Ektsra Basınç) özelliği veren, ayrıca yapışkanlığı sağlayan özel katkıların ilavesiyle üretilmekte olup tezgah kızaklarının yağlanması için geliştirilmiştir.
Kullanım Yerleri


Tüm tezgah kızaklarında tavsiye edilir.
Özellikleri


•    Titreşimsiz Çalışma Performansı: Tezgah tabanlarının titreşimsiz çalışmasını sağladığı için işlenen yüzeylerin pürüzsüz olmasını temin ederek küçük toleranslarda çalışma olanağı sağlar.


•    Yüzeyden Ayrılmama Özelliği: Yapışkan özellikte katık içermesi nedeniyle metal yüzeylerine çok iyi yapışır, yağın sistemden sızmasını önler.


•    Yüksek Korozyon Koruması: Katık sistemindeki korozyon inhibitörü sayesinde korozyona karşı koruyucudur.


•    Mükemmel Aşınma Önleyici: İçeriğindeki EP (Ekstra Basınç) katığı sayesinde basınca karşı direnç göstererek, aşınmaya karşı korur.


•    Ses Azaltma Özelliği: İlk hareket kolaylığı sağlar, tezgahın hareketi sırasında oluşan sesi azaltır.


•    Jel Oluşturmama Özelliği: Kesme yağları ve alkali maddelerin mevcut olduğu ortamlarda jel oluşumuna karşı dirençlidir.
Performans


CM (MAG) P-47/ P -50, SKC DEMULSIBILITY TEST
Teknik Özellikleri

ISO SINIFI 
STANDART
32 68 100
220 320
Viskozite 40 °C, cSt
ASTM D 445 
33 67 100 220 320
Viskozite 100 °C, cSt
ASTM D 445 
5,50 8,8 11,2 18,9 23,2
Viskozite  İndeks
ASTM D 2270 
105 105 98 96 96
Alevlenme  Noktası, °C
ASTM D 92
222 228 234 242 246
Alevlenme  Noktası, °C
ASTM D 97 
-21 -15 -9 -9 -9


Varil ve IBS yağlar, endüstriyel sektörlerde kullanılan büyük hacimli yağ ihtiyaçlarını karşılamak için ideal çözümler sunar. Firmamız, geniş varil ve IBS yağ koleksiyonu ile makinelerinizin gücünü ve performansını korumayı hedefler.


Ürün yelpazemiz, özel formülasyonları ve yüksek kaliteli hammaddeleri içerir. Varil ve IBS yağlarımız, çeşitli endüstriyel uygulamalarda güvenilir ve etkili yağlama sağlar. Büyük ölçekli makinelerinize optimum performans ve uzun ömür katmak için tasarlanmıştır.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Kızak Yağı Iso Vg 150 – 850 Kg – Ibc ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Kızak Yağı Iso Vg 150 – 850 Kg – Ibc ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.