Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 200 Lt

Stok kodu: NSSD0006

MAĞAZA TESLİM ÜRÜNDÜR
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:

 • 1 Ton ve Üzeri Polietilen Plastik Su Depolarımız sadece “MAĞAZA TESLİMAT” olarak satılmaktadır.
 • Ürün nakliyesinin MÜŞTERİLERİMİZ TARAFINDAN AYARLANMASI gerekmektedir.
 • NAKLİYE DESTEĞİ talep edilmesi durumunda, adresinize ulaşacak en uygun nakliye seçeneğini tespit etme ve fiyatlandırma konusunda yardımcı olabiliriz.
 • NAKLİYE DAHİL FİYAT ALMAK ve NAKLİYE DESTEĞİ talep etmek için lütfen Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçin.

1.446,91

1000 adet stokta

Sepetinize 200,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!
19 Kişi şu anda bu ürünü incelemekte

Ürün Açıklaması:

Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 200 Lt


Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 200lt
 • Ürünlerimiz opak beyaz renk olarak gönderilmektedir.

 • Şeffaf değildir.

 • Bu sebeple yosunlama oluşumunu engeller.

 • İçindeki dalgakıran sayesinde hareket halinde dalgalanma yapmaz.

 • Musluk ya da musluk deliği yoktur. Ürün açıldığında musluğu takmanız için gerekli olan nipeli gönderiyoruz.

 • Nipel Ölçüsü: ½” – Yarım Parmak’tır.  Kapak Dahil Ölçüleri


  50 Lt İçin ;  • En: 37 Cm

  • Uzunluk: 65 Cm

  • Yükseklik: 37 Cm

  100 Lt İçin ;  • En : 50 Cm

  • Uzunluk : 83 Cm

  • Yükseklik : 40Cm

  200 Lt için ;  • En : 63 Cm

  • Uzunluk : 103 Cm

  • Yükseklik : 50 Cm
  Karavan Su Deposu hem temiz hem de atık su için gereklidir. Deponun hacmini kullanımınıza göre belirleyebilirsiniz. Yüzlerce litre suyu karavanınıza depolayabilirsiniz. Temiz su deposu, karavanın alt veya üst kısmında, araç tekerinin üzerinde veya karavan bagajında yer alabilir. Karavanlarda temiz su doldurma kısımları bulunur. Dijital veya analog su göstergeleri sayesinde su seviyesini görebilirsiniz. Karavanlar için en çok önerilen Karavan Su Deposu Dalgakıran sahibi olan modellerdir.. Karavanınız sürekli hareket halinde olacağından su deposunun yalpalanması ve dalgalanması kaçınılmazdır. Ancak dalgakıranlı su deposu sayesinde çalkalanma ve dalgalanma önüne geçebilirsiniz. Frenleme yaptığınız zaman normal bir su deposu kullanıyorsanız çalkalanma ve bunun getirisi olarak suyun bulanmasının önüne geçmek çok zordur. Dalgakıranlı su deposu ile bu tür olumsuz durumlara karşı önlem almış olursunuz. Karavanınıza en uygun su deposu hacmi kişi başı günlük 30 litre olarak tavsiye edilir. Temiz suya erişiminiz mümkün olduğu seyahatlerde çok fazla su depolamamanız daha konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar.

  Karavan Su Deposu Dalgakıranlı – Temizliği Nasıl Yapılmalı

  Su deposunu temizlik ürünleriyle mümkün olduğu kadar iyi temizlemeniz gerekir. Hatta en geç 12 ayda 1 kez elinizle de köşe bucak temizlemeniz önerilir. Temizlik ürünleriyle ne kadar temizlerseniz temizleyin uzun vadede diplerde yosunlanma ve kir sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Dalgakıranlı su deposu bunları da en aza indirir. Dalgakıranlı su deposu üretimi ve doğal olarak kullanımı ülkemizde pek yaygın değildir maalesef. Bir sebebi de karavan kültürünün yaygın olmamasından gelir. Nitroper ve Nitro Satış güvencesiyle karavanınız için en uygun dalgakıranlı su deposunu alabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşmanız durumunda Nitroper olarak bütün süreçlerde ürünümüzün arkasında ve müşterimizin yanındayız.


   

  *** ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME ***
  Değerli müşterilerimiz,
  Lütfen sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin (adres, telefon, e-posta adresi vb.) doğruluğundan emin olun. Pazar yerlerinden yapılan işlemlerde, bilgileriniz bize otomatik olarak iletilir bize, iletilen bilgiler üzerinde değişiklik yapma, düzeltme ve silme yetkilerine sahip değiliz. Bu sebeple siparişiniz sisteme düştükten sonra adres değiştirme, telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri YAPAMAMAKTAYIZ. Sipariş vermeden önce, profilinizde kayıtlı olan bilgilerinizi kontrol etmenizi önemle rica ederiz.


  Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.


  Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 200 Lt ve diğer tüm ürünlerde 2 yıl / 24 ay garanti süresi ile karşınızda! Karavan Su Deposu Dalgakıranlı 200 Lt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır.Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. Tüm ürünlerimizde, Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo ile gönderim imkanımız vardır. Satış sonrası işlemler, sorularınız ve teknik destek ihtiyaçlarınız için Nitroper / Nitrosatış olarak daima yanınızdayız!  • 1 Ton ve Üzeri Polietilen Plastik Su Depolarımız sadece “MAĞAZA TESLİMAT” olarak satılmaktadır. Teslimat koşulları ve detayları için ürün açıklamasını dikkatlice okuyunuz.

  • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

  • Hafta içi ; 16:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

  • Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Pazar yerlerinden aldığımız bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple sonradan adres değiştirme , telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.

  • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.

  • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.

  • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

  • Faturanız E-Posta adresinize elektronik olarak iletilecektir. Ayrınca kağıt fatura gönderilmeyecektir.

  • “Mağazaya Soru Sor” bölümünden dilediğiniz, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. En geç 15 dakika içinde cevaplıyoruz
  Farklı ihtiyaçlarınız için için Websitemizi veya N11, Trendyol ve Gittidiyor mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

  Ek bilgi
  Ağırlık 8 kg
  Boyutlar 103 × 63 × 50 cm
  Gönderim & Kargo

  Gönderim & Kargo

  Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

  Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir. Üretimi tamamlanan ürünler kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.