Karavan Su Deposu 60 Lt

Stok kodu: NSSD0027
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

523,44

Stokta yok

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Karavan Su Deposu 60 Lt


Karavan Su Deposu 60 Lt Ölçüleri ve Genel Özellikleri: • En: 65 Cm

 • Yükseklik: 80 Cm

 • Uzunluk: 20 Cm

 • Ürünlerimiz opak beyaz renk olarak gönderilmektedir.

 • Şeffaf değildir.

 • Bu sebeple yosunlama oluşumunu engeller.

 • Soğuktan etkilenip gevreme ve çatlama yapmaz.

 • Musluk ya da musluk deliği yoktur. Ürün açıldığında musluğu takmanız için gerekli olan nipeli gönderiyoruz.

 • Nipel Ölçüsü: ½” – Yarım Parmak’tır.


Polietilen Plastik Su Deposu veya Karavan Su Deposu Nedir?


Polietilen su deposu, UV ile stabile edilmiştir, geri dönüşüme uygundur, düşük yoğunlukta polietilen maddesiyle üretilen depolardır. Şu an farklı amaçlar ile kullanılan polietilen hammaddesi, üst düzey hijyen sağlaması ve suyu ilk günkü gibi koruması adına en sık tercih edilen su deposudur. Söylediğimiz özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda iç tasarımının son derece pürüzsüz olmasının sebebiyse içeride oluşması muhtemel yosun, kir gibi yapıların riskini en aza indirmektir. Müşterilerin taleplerine yönelik olarak değişiklik gösteren ebatlarda üretmek mümkündür. Üretilen depolar tüm koşullara ve bulunduğu ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


Polietilen Plastik Su Deposu Özellikleri 1. Su depolarımız, -5°C ile +50°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında güvenle kullanılabilir.

 2. Ürünlerimiz, darbelere karşı dayanıklı ve U.V. stabilizanlıdır, güneş ışınlarına karşı yüksek dirence sahiptir.

 3. Sağlıklı ve uzun ömürlü polietilen su depolarımız, su ile kolayca temizlenebilir.

 4. Hafif ve taşınabilir tasarımımız, yer değiştirmelerde zarar görmez ve kullanımı kolaydır.

 5. Ürün ölçülerimiz, ± (%2,5, %3) arasında toleranslıdır, doğru ölçülerde güvenilir kullanım sunar.

 6. Tek blok halinde üretilen ürünlerimizde ek kaynak ve perçin kullanılmaz, sağlamlığı artırır.

 7. Polietilen malzemeden üretilen depolarımız geri dönüşümlüdür, çevre dostu bir seçenektir.

 8. Tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı garantilidir, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Polietilen Plastik Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?


Kullanılmış olan suyun tamamının boşaltılması gerekir. Polietilen plastik su deposunun içi aydınlatılır ve ilk olarak deponun zemininde bulunan çamur vb. diğer şeyler temizlenir. Temizlerken kullanılan karışıma %10 oranında çamaşır suyu eklenir, suyla karıştırıldıktan sonra deponun içerisine dökülür ve sağlığa zararlı tüm mikroorganizmalar öldürülür. Kullanılan bu karışım 20 dakika kalmalıdır ve sonrasında su ile yıkanır, çamaşır suyu ile iyice temizlenir. Deponun içi zararlı mikroorganizmalardan ve çamaşır suyundan tamamen arındırıldıktan sonra içerisine su doldurulur ve kapağı sıkıca kapatılır. Polietilen su deposunun temizliği yılda en az 1 kere yapılmalıdır. Depoda duran su belli aralıklarla kontrol edilmelidir. Depodaki suyun tadının, kokusunun veya görüntüsünün değişimi gözlemleniyorsa hemen temizlenmesi gerekmektedir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Karavan Su Deposu 60 Lt ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Karavan Su Deposu 60 Lt ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.