Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Önleyici 28 Gr 12’li Set

Stok kodu: B00200OWPMP
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 24 Ay
 • 14 Gün
 • 250₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

289,99

20 adet stokta

Sepetinize 250,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!
3 Kişi şu anda bu ürünü incelemekte

Ürün Açıklaması:

Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Önleyici 28 Gr 12’li Set

Gunk Alüminyum Radyatör ve Soğutma Sistemi Sızıntı Önleyici 28 Gr 12’li SetGunk Sızıntı Önleyici; radyatörlerde, kalorifer sisteminde, bloklarda, silindir kapaklarında, tapalarda ve contalarda sızıntıları durdurur ve önler.Kullandığınız sistemlerde hiçbir şekilde tıkanmaya sebep olmaz veya sistemlere zarar vermez. Her türlü antifriz ile uyumludır.Radyatördeki sızıntıları anında durdurur.


Hem su hem de antifriz ile çalışmaktadır.


Yeni sızıntıları önler


Kullanım öncesinde sistemi boşaltmaya veya temizlemeye gerek yoktur. Direk olarak kullanılabilir.


 


Radyatör Sızıntı – Çatlak Önleyici Nedir? 


    Radyatörün soğutma ve ısıtma sistemindeki ufak sızıntıları engeller. Soğutma sistemindeki metal, kauçuk conta ve kullanılan hortumlara zarar vermemektedir. Radyatör su yollarının ve sıcaklığı ölçen sensörlerin tıkanmasını engellemek üzerine tasarlanmıştır. Pas ve korozyonu engellemektedir. 


    Kullanımı: Öncelikle motor çalıştırılır ve tüm ısıtıcı kontrolleri sıcak olacak durumda motor çalışma sıcaklığına ulaştırılır. Radyatör çatlak – sızıntı önleyici, içinde yeterince soğutma sıvısı olan radyatöre koyulur. Sistemin sirkülasyon haline gelmesi için motor 5 dakika çalıştırılır. Eğer soğutma sisteminde kir bulunuyorsa radyatör sistemi sirkülasyon yoluyla temizlenir ve sonrasında soğutma sıvısı olan sisteme eklenir. Radyatör çatlak – sızıntı önleyici ile yukarıda bahsedilen işlemler sırasıyla uygulanmalıdır. Geçici olarak sızıntıları önlemek için kullanımı önerilmektedir. Uygulanan işlemlerin sonucunda küçük çatlaklar tıkanır ve sızıntılar engellenmiş olur. 
Radyatör Tamiri Nasıl Yapılır?


    Radyatör, otomobilin çalışması adına hayati bir öneme sahiptir. Otomobil, motor çalıştırılırken yüksek seviyelerde ısı üretmektedir. Üretilen ısının belli bir seviyede tutulması radyatör tarafından sağlanmaktadır. Araç hararet yaptığında radyatör sayesinde engellenir, soğutma sistemi görevi görür. Radyatörlerin içinde soğutma sıvısı mevcuttur. Bu soğutma sıvısı mevcut borular ile soğuğu yayar, aracı ve motoru yüksek seviyelerdeki ısıya karşı korur. 


    Radyatörün arızalandığını araçta bulunan kontrol panelinden, motorun aşırı ısınmasından, aracın altında farklı renkte sıvı akmasından veya radyatörden gelen sızıntıdan anlayabiliriz. 


    Radyatör tamiri ise şu şekilde yapılır: Arıza tespit edildiğinde motorun çalışması durdurulur, motor bir süre soğusun diye bekletilir. Daha sonra radyatör ve bağlı olan borular sökülmelidir. Radyatör uzmanlar tarafından incelenir ve onarılacak bölümler tespit edilir ve tamir çalışmalarına başlanır. Eğer radyatör onarılmayacak kadar hasarlıysa radyatör değişimi yapılır. Son aşamada ise radyatör söküldüğü yere tekrar takılmalıdır. Motor arızalarının nereden kaynaklandığının tespiti çok önemlidir. Araç belli aralıklar ile kontrol ettirilmeli ve sorun çözülmelidir. 


 

Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Önleyici 28 Gr 12’li Set ve diğer tüm ürünlerde 2 yıl / 24 ay garanti süresi ile karşınızda! Gunk Alüminyum Radyatör Sızıntı Önleyici 28 Gr 12’li Set ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır.Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. Tüm ürünlerimizde, Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo ile gönderim imkanımız vardır. Satış sonrası işlemler, sorularınız ve teknik destek ihtiyaçlarınız için Nitroper / Nitrosatış olarak daima yanınızdayız! • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Pazar yerlerinden aldığımız bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple sonradan adres değiştirme , telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.

 • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.

 • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Faturanız E-Posta adresinize elektronik olarak iletilecektir. Ayrınca kağıt fatura gönderilmeyecektir.

 • “Mağazaya Soru Sor” bölümünden dilediğiniz, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. En geç 15 dakika içinde cevaplıyoruz
Farklı ihtiyaçlarınız için için Websitemizi veya N11, Trendyol ve Needion mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Gönderim & Kargo

Gönderim & Kargo

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Aras Kargo veya Sürat Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.