Nytrolube HFC 46 Yanmaz Hidrolik Sıvısı 20 Kg

Stok kodu: NSEYG0087
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺4.296,18.Şu andaki fiyat: ₺3.543,24.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Nytrolube HFC 46 Yanmaz Hidrolik Sıvısı 20 Kg


Nytrolube HFC 46 Yanmaz Hidrolik Sıvısı daha fazla güvenlik sağlamak ve hidrolik sistemlerdeki yangın tehlikesini önlemek amacıyla üretilen, su-glikol bazlı, ateşe dayanıklı hidrolik sıvısıdır.Kullanım YerleriAteşe dayanıklı Nytrolube HFC 46 Yanmaz Hidrolik Sıvısı, hidrolik sistemlerin yakınında bulunan açık ateş, ergimiş metal ve ısıtma fırınları nedeniyle devamlı yangın tehlikesi olan yerlerde kullanılmalıdır. Yangın tehlikesi oluşturabileceği düşünülen her yerde kullanılması tavsiye edilir.
Kalıp-döküm atölyeleri, dökümhaneler, çelik tesisleri, cam atölyeleri, haddehaneler, maden ocakları, ekskavatörler, taşıtlar, kanalizasyon tesisleri gibi yangın tehlikesi olan yerlerdeki hidrolik ekipmanlarda kullanılabilir.Özellikleri ve Faydaları • Güvenli Kullanım: İçeriğinde bulunan glikol – su karışımı yangın tehlikesi oluşturabileceği düşünülen her yerde güvenli bir şekilde kullanılabilir.

 • Köpük Kontrolü: Katık sistemindeki köpük önleyici özellik sayesinde, köpük oluşumuna karşı mükemmel direnç gösterir

 • Yüksek Antioksidan Etki: İçeriğindeki antioksidan katık sayesinde kullanıldığı sistem ısı etkisiyle okside olmaz, uzun ömürlüdür.

 • Yüksek Korozyon Koruması: Katık sistemindeki korozyon inhibitörü sayesinde korozyona karşı koruyucudur

 • Aşınma Önleyici Etki: Yağlayıcılık görevini aktif olarak yerine getirerek sistemi aşınmaya karşı korur.

Teknik Özellikleri • ISO SINIFI STANDARD  46  

 • VİSKOZİTE 40 °C, CST ASTM D 445  45  

 • VİSKOZİTE 100 °C, CST  ASTM D 445  10  

 • VİSKOZİTE INDEKS ASTM D 2270  219  

 • AKMA NOKTASI , °C ASTM D 97  -48

 • * Yukarıdaki veriler tipik değerler olup üretimden üretime değişebilir.


Hidrolik yağlar, endüstriyel makinelerin verimli ve sorunsuz çalışması için kritik bir bileşendir. Firmamız, geniş bir hidrolik yağ koleksiyonuyla, makinelerinizin kalbini korumak ve güçlü performans elde etmek için ideal çözümler sunar.


Ürün yelpazemizde yer alan hidrolik yağlar, yüksek basınç altında çalışan hidrolik sistemlerinize uyumlu olarak tasarlanmıştır. Optimal viskozite ve dayanıklılık özellikleri, makinelerinizin aşınma ve yıpranma riskini en aza indirir.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Nytrolube HFC 46 Yanmaz Hidrolik Sıvısı 20 Kg ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Nytrolube HFC 46 Yanmaz Hidrolik Sıvısı 20 Kg ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.