Dişli Yağı 90w – 180 Kg – Varil

Stok kodu: ENDURN0047
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Stokta yok

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

Dişli Yağı 90w – 180 Kg – Varil


Düşük ve orta yük koşullarında çalışan manuel şanzımanlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş mineral otomotiv dişli yağıdır. Kullanım Yerleri API GL-1 düzeyinde performans gerektiren araçların manuel/düz şanzımanlarında, aksları ve son tahrik ünitelerinde kullanılır.


Ayrıca ağır yükle çalışmayan sanayi tipi dişli ünitelerinde de kullanılabilir. Özellikleri  Üstün Film Tabakası:Metal üzerinde film oluşturarak pas ve korozyona karşı metali korur. Köpük Kararlılığı:Çalışma sıcaklıklarında yağlama filmini korur ve korozyonu önler.


Film Tabakası Etkinliği:İçerisinde bulunan korozyon katığıyla metal yüzeyinde film oluşturarak aşınmayı önler. Yüksek Isı ve Oksidasyon Kapasitesi:Çalışma sırasında kalınlaşmaz. Pas ve tortu yapmaz. Korozyona Karşı Direnç:Yüksek sıcaklıklarda üstün bir koruma sağlayarak aşınma ve korozyonu önler. Düşük Sıcaklıkta Akış Karakteristiği:Düşük sıcaklıklarda dahi akışı iyi olduğundan dümen hareketlerini kolaylaştırır.


Susuz kesme yağı, yüksek basınç katığı içeren açık renkli kesme yağıdır.
Kullanım Yerleri


Alaşımlı çelikler de dahil olmak üzere pek çok tip çeliğin talaş kaldırma işleminde kesme sıvısı olarak kullanılabilirler. Yüksek basınç katık, cins ve miktarlarının uygun seçilmesi dolayısı ile çok yüksek oranlarda talaş kaldırma işlemine izin verilir ve bu şekilde tezgah verimliliği arttırılır.


Talaş kaldırma işlemi sonunda paslanmaz çeliklerin, büyük kopma direncine sahip karbonlu ve alaşımlı çeliklerin parlak bir yüzeye sahip olmasını sağlar. Yüksek basınç katığı kullanıldığı için bakır ve sarı metallerin talaş kaldırma işleminde kullanılmamaları gerekir.


VG 32 ve VG 100 numara seri üretim olmayan, yavaş ilerleyen çelikte delme/azdırma işlemi yapılan manuel tezgahlarda kullanılabilir.
Özellikleri  • Yüksek Basınç Dayanımı

 • İçeriğindeki basınç katığı sayesinde işlem sırasında uygulanan basınca karşı dayanım sağlanır, takım uçlarının ömrü uzar.

 • Yüksek Yağlama Performansı

 • Çeşitli metal işleme uygulamalarında iyi yağlayıcılık özelliği göstererek metalin metale kaynamasını engellerler.

 • Yüksek İşleme Performansı

 • İçeriğindeki katık sistemi sayesinde yüksek hassasiyette işleme performansı sağlar.Teknik Özellikleri


ISO SINIFI 
STANDART
90 40
Viskozite 100 °C, cSt
ASTM D 445 
14,0 32,0
Viskozite  İndeks
ASTM D 2270 
92 90
Alevlenme  Noktası, °C
ASTM D 92
242 270
Akma Noktası, °C
ASTM D 97 
-15 -9


Varil ve IBS yağlar, endüstriyel sektörlerde kullanılan büyük hacimli yağ ihtiyaçlarını karşılamak için ideal çözümler sunar. Firmamız, geniş varil ve IBS yağ koleksiyonu ile makinelerinizin gücünü ve performansını korumayı hedefler.


Ürün yelpazemiz, özel formülasyonları ve yüksek kaliteli hammaddeleri içerir. Varil ve IBS yağlarımız, çeşitli endüstriyel uygulamalarda güvenilir ve etkili yağlama sağlar. Büyük ölçekli makinelerinize optimum performans ve uzun ömür katmak için tasarlanmıştır.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz Dişli Yağı 90w – 180 Kg – Varil ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! Dişli Yağı 90w – 180 Kg – Varil ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.