DesiPak Nem Alıcı Torba Silikajel 1056 Gr (32 Ünite) Askılı 20 Adet

Stok kodu: NSNA0004
 • DIN, MIL, AFNOR Uluslararası Standartlarına Sahiptir.
 • DIN 55743 Standartları Gereğince Ünite Olarak Adlandırılan Sisteme Göre Paketlenir.
 • 1 Ünite (33 Gr) Nem Alıcı Paketi, 24 Saat Sürece 25°C'de ve %40 Bağıl Nem Şartlarında 6 Gram Su Buharını Absorbe Edebilir.
 • Aktif Kil, (Bentonit) ile Üretilmektedir.
 • Çeşitleri Sırayla;
 • 1/3 Ünite (11 gr)
 • 1/6 Ünite (5.5 Gr)
 • 1/2 Ünite (22gr)
 • 1 Ünite (33 Gr)
 • 2 Ünite (66 Gr)
 • 4 Ünite (132 Gr)
 • 8 Ünite (264 Gr)
 • 16 Ünite (528 Gr)
 • 32 Ünite (1056 Gr)

1.546,09

Stokta

Sepetinize 350,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!
3 İnsanlar şu anda bu ürünü izliyor!

DesiPak Nem Alıcı Torba Silikajel 1056 Gr (32 Ünite) Askılı 20 Adet


DESİ PAK® NEM ALICI TORBA PAKETLERİ


DesiPak Nem Alıcı Torba Silikajel 1056 Gr (32 Ünite) Askılı 20 Adet


Desi Pak Nem Alıcı Silikajel Nedir ?


Desi Pak®; Desi Pak®; nem alıcı paketler korozyon, küf ve bozulma dahil sevkiyat esnasında zararlı etkilerle mücadele için ürün ambalajındaki nemi etkili bir şekilde absorbe eden özel üretilmiş nonwowen ambalajlarda paketlenmiş nem alıcılardır. Desi Pak® değerli malları korumak için doğal bir seçimdir.

Desi Pak®; kapalı ambalajlar içindeki nem tahribatını önlemek için basit, güvenilir ve ekonomik çözümler aracı olan nem alıcı aktif kildir. Bentonit kil nem alıcı paketler, ihracat ambalajlama ve değişik diğer ambalajlı ürünler için kuru bir ortam sağlayarak ürünü koruma altına almaktadır. Kapalı ambalaj ya da kap içerisine konulan Desi Pak, yarı iletkenler, elektronikler, gıda kutuları veya büyük makineler dahil her tür ürünü korumaktadır. Desi Pak® ürün ambalajında nemle etkin bir şekilde adsorbe olur ve bu da nem, korozyon, küf ve bozulma gibi zararlı etkilerin önlenmesine yardımcı olur.

Nem Alıcı Silikajel Nasıl Çalışır?


Desi Pak® PE torbasından çıkartıldıktan sonra aktif hale gelir. Ambalaj içerisine konulduktan sonra içerideki nem yükselmeye başladığında derhal çevreden gelen havadaki nemi emmeye başlar. Ambalaj içerisinde oluşacak olan sıcaklığı azaltır, güvenli ve kuru tutar. Bentonit kalsiyum bakımından zengin bir doğal montmorillonit kili olup katmanlı yapısı su moleküllerini geniş iç yada dış yüzey katmanlarına çekerek burada muhafaza eder. Böylece ürünleriniz ambalaj içinde taşıma esnasında kullanılan nem alıcı miktarına bağlı olarak yolculuk boyunca korozyon, küf ve koku hasarına karşı sevkıyat esnasında koruma sağlar.


Uygulama Alanları


Desi Pak nem alıcı ürünleri hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan fiziksel yöntemlerle üretilip, tamamen doğal kil minarellerden oluşmasından ötürü her türlü ürünlerde kullanıma müsaittir. Yarı iletken, elektronik, lojistik, endüstriyel, gıda, ilaç, askeri, makine ve otomobil gibi çeşitli sektörler için kullanılır.


Teknik Performans, Güvenlik ve Kullanım


DesiPak Nem Alıcı Torba ® Aktif Kil torbaları, korozyon, küf ve bozulma gibi zararlı etkileriyle mücadele etmek için ürün ambalajında nemi etkin bir şekilde adsorbe eder. Kurutucu madde olarak aktif kil (bentonit) kullanılmaktadır. Bu madde %100 doğal olup güvenli ve imhası kolay bir maddedir. Özellikle düşük maliyeti nedeniyle ürünleri korumada tercih sebebidir.


Ürün Çeşitleri;


İhracat sürecinde ürünleri korumak için kullanılan aktif kil paketleri FDA, DIN, Mil-Spec ve JEDEC dahil olmak tüm standartlara uygun kalitede üretilmekte ve paketlenmektedir. Desi Pak® Üniteler halinde satışa sunulmaktadır. 1 ünite 33 gr’a denk gelmektedir.1 Ünite Desi Pak Nem Alıcı Torba (DIN) 33 gr

2 Ünite Desi Pak Nem Alıcı Torba (DIN) 66 gr

4 Ünite Desi Pak Nem Alıcı Torba (DIN) 132 gr

8 Ünite Desi Pak Nem Alıcı Torba (DIN) 264 gr

16 Ünite Desi Pak Nem Alıcı Torba (DIN) askı ipli 528 gr

32 Ünite Desi Pak Nem Alıcı Torba (DIN) askı ipli 1056 gr


Kullanım Tavsiyesi


Ambalajlanmış ürünün cinsi, ölçüleri, sevkiyat yerinin ve süresinin uzunluğuna göre kullanım miktarı değişebilmektedir. Ürünler konteyner içine değil, ambalajlanmış paket içerisine konulması gerekmektedir. DIN 55473 standarlarına göre 1 Ünite Nem Alıcı Torba Paketleri ağırlığı aktif kil için yaklaşık 33 gr’dır.


Özellikleri


Gıda ürünleri ile doğrudan kullanım için güvenli olup Dünya Gıda Programı (WFP) ve Uluslararası Kalkınma Ajansı (USAID) tarafından önerilmektedir. İçerisinde toksit olmayıp, güvenli ve ve kullanımı kolaydır. Hava alıp verebilme ve sızdırmazlık özelliğine sahip nonwoven ambalaj malzemesi kullanılmıştır. Yüksek emilim oranlarına sahip olup sevkiyat boyunca koruma sağlamaktadır. Almış olduğu rutubeti tekrardan geri bırakmayıp, herebattaki ambalaja göre farklı gramajları mevcuttur. Ambala içindeki rutubeti dengeleme özelliği bulunmakla birlikte %100 doğal olmasından ötürü hiç bir şekilde ürüne zarar vermemektedir ve tozuma veya çamurlaşma yapmayan, temiz ve güvenli bir uygulamadır.


 

Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz DesiPak Nem Alıcı Torba Silikajel 1056 Gr (32 Ünite) Askılı 20 Adet ve diğer tüm ürünlerde 2 yıl / 24 ay garanti süresi ile karşınızda! DesiPak Nem Alıcı Torba Silikajel 1056 Gr (32 Ünite) Askılı 20 Adet ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır.Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. Tüm ürünlerimizde, Türkiye’nin her il ve ilçesine kargo ile gönderim imkanımız vardır. Satış sonrası işlemler, sorularınız ve teknik destek ihtiyaçlarınız için Nitroper / Nitrosatış olarak daima yanınızdayız! • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Pazar yerlerinden aldığımız bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple sonradan adres değiştirme , telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.

 • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.

 • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Faturanız E-Posta adresinize elektronik olarak iletilecektir. Ayrınca kağıt fatura gönderilmeyecektir.

 • “Mağazaya Soru Sor” bölümünden dilediğiniz, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. En geç 15 dakika içinde cevaplıyoruz
Farklı ihtiyaçlarınız için için Websitemizi veya N11, Trendyol ve Needion mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.