160 Lt Hidrolik Yağ Soğutucu Fanlı Radyatör 220 VAC

Stok kodu: NSPVS0066
 • Garanti Süresi:
 • İade Süresi:
 • Kargo Ücreti:
 • Kargo Süresi:
 • 12 Ay
 • 14 Gün
 • 750₺ Üzeri Ücretsiz
 • 1-2 Gün

Orijinal fiyat: ₺32.597,12.Şu andaki fiyat: ₺28.345,32.

Stokta

Sepetinize 750,00'lik Daha Ürün Ekleyin Kargo Ücreti Ödemeyin!

160 Lt Hidrolik Yağ Soğutucu Fanlı Radyatör 220 VAC


160 Lt Hidrolik Yağ Soğutucu Fanlı Radyatör 220 VAC


Ürün görselleri farklılık gösterebilir


Fanlı yağ soğutucular kullanım esnasında belli bir sıcaklığa ulaşan yağın saha ile soğutulmasını sağlayan makinelerdir. Makinelerde kullanılan aşırı ısınmış yağlar soğutucu sayesinde tekrar kullanılabilir hale getirilir. Fanlı soğutucuların içinde bulanan finlerden pompa vasıtası ile transfer edilen ısınmış akışkan,fan sayesinde soğutulur. Finler içinden geçen yağ hava ile karışmadan boruların içinden hareket eder. Kıvrımlı borularda hareket eden yağ fanlar sayesinde soğutulur ve tekrar kullanılabilir.


Fanlı yağ soğutucu kullanım alanları ;

Hidrolik sistemlerinde, Jeneratörlerde, Rüzgâr tribünleri, Demir yolları, Otomotiv, Havacılık sektörlerde ısıtılmış yağların soğutulmasında kullanılır. İş makineleri delici ve kırıcı makinelerinin motor yağlarını soğutma alanlarında, Ziraat makinelerinde tarım makinelerinin motorlarını soğutmasında, Orman ürünleri elde etme makinelerinin yağ soğutma devrelerinde, Madencilik sektörlerinde, Toprak delme makinelerinin yağ soğutma sistemlerinde, Kompresör uygulamalarındaki pistonun ısıttığı yağın soğutulmasında kullanılır.


Hammadde ve yedek parça tedariği konusunda uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile Nitroper / Nitrosatış, incelemekte olduğunuz 160 Lt Hidrolik Yağ Soğutucu Fanlı Radyatör 220 VAC ve diğer tüm ürünlerde 1 yıl / 12 ay garanti süresi ile karşınızda! 160 Lt Hidrolik Yağ Soğutucu Fanlı Radyatör 220 VAC ürünü, dayanıklılık bakımından test edilip onaylanmış bir ürün olmakla birlikte, satış sonrası işlemler ve müşteri desteği konusunda Nitroper / Nitrosatış güvencesi kapsamındadır. Satış kanallarımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz, kullanılmadığı taktirde 14(ondört) iş günü içerisinde iade edilebilir. • Tüm ürünlerimiz yeni, kullanılmamış ve faturalıdır.

 • Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

 • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

 • Satın aldığınız ürünlere ait faturalarınız, e-fatura mükellefi olan müşterilerimizin kurumsal e-posta adreslerine; diğer müşterilerimizin ise sistemde kayıtlı olan e-posta adreslerine iletilmektedir. Faturalarınız size ulaştırabilmemiz için lütfen sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Gönderim & Kargo

Kargo Süreçleri

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 507 463 51 50 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya eticaret@nitrosatis.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hafta içi 16:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir. Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir.

Üretimi tamamlanan ürünler kargo, siparişinizin desi miktarı ve adres bilgileriniz göz önünde bulundurularak Yurtiçi Kargo firmalarına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının inisiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saatlik süreç geçerli değildir.

Depo & Tedarik Süreçleri

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti‘nin Konya genelinde 6 ayrı ürün tedarik deposu bulunmaktadır. Nitrosatış, websitesinde yer alan bazı kategoriler doğrudan tedarikçi (üretici ve/veya distribütör) firmaların deposunda bulunmaktadır.

Neden ofis veya depomuzdan ürün vermiyoruz?

Nitroper Petrol Ürünleri Ltd. Şti. markası olan nitrosatis.com bir çok anlaşmalı tedarikçi ile çalışmakta; Konya genelinde 6 ayrı depodan sevkiyat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz, bulundukları depodan müşterilerimize direkt olarak gönderilmektedir. Bu nedenle ürünlerimizin merkez ofisimizden veya depomuzdan teslim edilmesi mümkün değildir.

Nitrosatış E-Ticaret sitesi yalnızca internet üzerinden satış yapmakta ve kargo yolu ile ürünleri müşterilerine teslim etmektedir.